Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos LED izzó GoSmart MR16 GU10 4,8W (35 W) 400 lm RGB dimmelhető Zigbee ZQZ832R
Az EMOS GoSmart MR16 GU10 okos LED izzóval teljesen új szintre emelheted az otthoni világítást. A Zigbee technológiának köszönhetően stabil, gyors és energiatakarékos vezérlést biztosít, miközben több mint 16 millió színnel és állítható fényerővel teremti meg a hangulathoz illő fényt.
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 20.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
27
Az EMOS GoSmart MR16 GU10 okos LED izzóval teljesen új szintre emelheted az otthoni világítást. A Zigbee technológiának köszönhetően stabil, gyors és energiatakarékos vezérlést biztosít, miközben több mint 16 millió színnel és állítható fényerővel teremti meg a hangulathoz illő fényt.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megnevezés | gosmart GU10 led izzó |
| foglalat | GU10 |
| fény színe | RGB |
| helyettesítő | 35 W |
| fényáram | 400 lm |
| fogyasztás | 4,8 W |
| technológia | LED |
| dimmelhető | igen |
| forma | MR16 |
| színhőmérséklet | 2 700–6 500 K |
| sorozat | GoSmart |
| fényhasznosítás | 83 lm/W |
| energiaosztály | G |
| sugárzási szög | 120° |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| teljesítménytényező | 0,48 |
| kapcsolási ciklusok száma | 15 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| méretek | 50 × 50 × 56,5 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| protokoll | Zigbee 3.0 |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| jelátviteli frekvencia | ZigBee 2,4 GHz |
| gyártó | emos |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica led lámpa-izzó spot GU10 5W 2700K meleg fehér 400 lumen SP1931
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
405 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot GU10 7W 6000K hideg fehér 450 lumen SP1932
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
457 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot GU10 7W 2800K meleg fehér 560 lumen SP1934
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
391 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 3W 4000K természetes fehér 270 lumen 99LED727
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
394 Ft
Optonica LED izzó GU10 6,5W 4500K természetes fehér 550lm 110° SP1905
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
317 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 6,5W 4000K természetes fehér 585 lumen 99LED729
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
455 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 7W 2700K meleg fehér 500 lumen 99XLED730
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
356 Ft
Optonica led lámpa-izzó GU10 7W 4000K természetes fehér 500lm 5 év garancia SP1770
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
752 Ft
Optonica LED izzó GU10 6,5W 6000K hideg fehér 550lm 110° 1904
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
365 Ft
Optonica LED izzó GU10 9,5W 4500K természetes fehér 880lm 110° 1908
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
546 Ft
Optonica led lámpa-izzó GU10 5W 4500K természetes fehér 400lm 5 év garancia SP1768
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
593 Ft
Optonica LED izzó GU10 4,5W 4500K természetes fehér 320lm 110° 1902
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
297 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 3W 2700K meleg fehér 270 lumen 99LED728
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
524 Ft
Optonica LED izzó spot GU10 9,5W 6000K hideg fehér 880 lumen 1970
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
567 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 3,5W 4000K természetes fehér 250 lumen 99XLED727
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
354 Ft
Optonica LED izzó GU10 9,5W 6000K hideg fehér 880lm 110° 1907
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
597 Ft
Optonica LED izzó GU10 4,5W 6000K hideg fehér 320lm 110° 1901
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
292 Ft
Optonica LED izzó GU10 4,5W 2700K meleg fehér 320lm 110° 1903
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
277 Ft
Elmark LED izzó spot GU10 3,5W 6400K hideg fehér 250 lumen 99XLED731
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
361 Ft
Optonica led lámpa-izzó GU10 5W 6000K hideg fehér 320lm 5 év garancia SP1767
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
593 Ft
Optonica led lámpa-izzó GU10 7W 38° 4500K természetes fehér SP1939
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
519 Ft
Optonica LED izzó GU10 6,5W 2700K meleg fehér 550lm 110° 1906
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
347 Ft
Kanlux LED lámpa-izzó spot GU10 9W SMD 6000K hideg fehér 900 lumen TEDI MAX 23413
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.308 Ft
Kanlux LED lámpa-izzó spot GU10 9W SMD 3000K meleg fehér 900 lumen TEDI MAXX 23412
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.433 Ft