Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos LED karácsonyi fényfüzér kültéri és beltéri 26,85 m többszínű D4AM13
12 óra világítás esetén 3,02 Ft. Világítsd meg a karácsonyt, anélkül, hogy aggódnál a magas villanyszámlák miatt!
A TRADITIONÁLIS (azaz hagyományos) karácsonyi láncok retro termék modern köntösben. A klasszikus, törésre vagy törésre hajlamos izzókat felváltották a modern és gazdaságos LED-lámpák. A lánc kialakításában bekövetkezett változás jobb funkcionalitást is eredményezett - ha az egyik LED-lámpa megsérül, a többi továbbra is világít. A történelmi modellekben, ha az egyik izzó eltört, az egész lánc leállt. A kiválasztott hosszúság és a fény színe alapján ezek a láncok megfelelnek a beltéri kis díszítéseknek, a karácsonyfa megvilágításának és egy nagyobb fa megvilágításának a kertben.A hagyományos láncok nedvességállóak a IP44 védelemnek köszönhetően, és alkalmasak minden beltéri és kültéri díszítéshez.
12 óra világítás esetén 3,02 Ft. Világítsd meg a karácsonyt, anélkül, hogy aggódnál a magas villanyszámlák miatt!
A TRADITIONÁLIS (azaz hagyományos) karácsonyi láncok retro termék modern köntösben. A klasszikus, törésre vagy törésre hajlamos izzókat felváltották a modern és gazdaságos LED-lámpák. A lánc kialakításában bekövetkezett változás jobb funkcionalitást is eredményezett - ha az egyik LED-lámpa megsérül, a többi továbbra is világít. A történelmi modellekben, ha az egyik izzó eltört, az egész lánc leállt. A kiválasztott hosszúság és a fény színe alapján ezek a láncok megfelelnek a beltéri kis díszítéseknek, a karácsonyfa megvilágításának és egy nagyobb fa megvilágításának a kertben.A hagyományos láncok nedvességállóak a IP44 védelemnek köszönhetően, és alkalmasak minden beltéri és kültéri díszítéshez.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| fény színe | multicolor |
| méretek | 26,85 m |
| használat | kültéri és beltéri |
| időzítő | nem |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| LED-ek száma | 180 |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| kábel színe | zöld |
| fogyasztás | 3,6 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 30 V DC |
| csatlakoztatási lehetőség | nem |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | műanyag |
| garancia-időszak | 2 év |