Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos LED karácsonyi fényfüzér süni, 6 m, kültéri és beltéri, többszínű, időzítő D4BM04
12 óra világítás esetén 3,02 Ft. Világítsd meg a karácsonyt, anélkül, hogy aggódnál a magas villanyszámlák miatt!
A CLASSIC sün" karácsonyi láncok kézenfekvő választás a hangulatos hangulat megteremtéséhez a különböző ünnepi alkalmakkor. A karácsonyfa hagyományos díszítésén kívül a keret ajtókon vagy tükrökön is csodálatosan néznek ki. Korlát, gerenda, fatörzs stb. köré tekerhetőek.Az ilyen típusú láncok fényei sűrűbben vannak elhelyezve, intenzíven világítanak és szinte luxusos benyomást keltenek. Az időzítő funkció is biztosan elnyeri tetszését, ha aktiválja a lánc ismételten 6 órán át világít, majd 18 órán át kikapcsol.
A CLASSIC sünláncok nedvességállóak az IP44-es védelemnek köszönhetően, és alkalmasak minden beltéri és kültéri dekorációhoz. Klasszikus láncokkal kombinálva, standard fénysűrűségű fényekkel nagyon érdekes hatást érhetünk el az ünnepi dekorációk elkészítésekor.
12 óra világítás esetén 3,02 Ft. Világítsd meg a karácsonyt, anélkül, hogy aggódnál a magas villanyszámlák miatt!
A CLASSIC sün" karácsonyi láncok kézenfekvő választás a hangulatos hangulat megteremtéséhez a különböző ünnepi alkalmakkor. A karácsonyfa hagyományos díszítésén kívül a keret ajtókon vagy tükrökön is csodálatosan néznek ki. Korlát, gerenda, fatörzs stb. köré tekerhetőek.Az ilyen típusú láncok fényei sűrűbben vannak elhelyezve, intenzíven világítanak és szinte luxusos benyomást keltenek. Az időzítő funkció is biztosan elnyeri tetszését, ha aktiválja a lánc ismételten 6 órán át világít, majd 18 órán át kikapcsol.
A CLASSIC sünláncok nedvességállóak az IP44-es védelemnek köszönhetően, és alkalmasak minden beltéri és kültéri dekorációhoz. Klasszikus láncokkal kombinálva, standard fénysűrűségű fényekkel nagyon érdekes hatást érhetünk el az ünnepi dekorációk elkészítésekor.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| fény színe | multicolor |
| méretek | 6 m |
| használat | kültéri és beltéri |
| időzítő | igen |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| LED-ek száma | 300 |
| LED-ek közötti távolság | 2 cm |
| LED mérete | 3 mm |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| kábel színe | fekete |
| fogyasztás | 3,6 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 30 V DC |
| csatlakoztatási lehetőség | nem |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | PVC |
| garancia-időszak | 2 év |