Entac asztali mini ventilátor fehér csíptethető EPTMF-17W
Gyártó: Entac
Cikkszám: ORB-96332
Gyártó cikkszám: EPTMF-17W
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 50
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 220-240 V
teljesítmény 17 W
lapát átmérője 14 cm
rács átmérője 20 cm
fej dőlésszög 75°
oszcillálás 75°
csíptethető igen
kábelhossz 1,6 m
kábel típusa 2x0,5 mm2
IP védelem IP20
magasság 290 mm
szélesség 197 mm
mélység 197 mm
További ajánlatunk
Somogyi Home asztali ventilátor 3 sebességi fokozat TF31
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Delight USB Mini Ventilátor 5V 1,75W 51110
2-3 munkanap
Delight USB Mini Ventilátor 5V 1,75W 51110WH
2-3 munkanap
Somogyi Asztali ventilátor 30cm szabályozható teljesítmény TF 32/BK
Nem elérhető
Elmark retro asztali ventilátor RDF2 28W 1200 m3/h 500147
Home TFS 30 fém asztali ventilátor, 30cm-es lapátátmérő, fém lapátok, 3 fokozat, 35W TFS 30
Zelux asztali ventilátor 30cm 20W ZX3000KLS
Készleten
Rábalux Arvid asztali LED 6W 300Lm 5000K természetes fehér rózsaszín lámpa 74245
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Rábalux Arvid asztali LED 6W 300Lm 5000K természetes fehér kék lámpa 74244