Entac asztali ventilátor 35W EPSTF-35W
Gyártó: Entac
Cikkszám: ENT-EPSTF-35W
Gyártó cikkszám: EPSTF-35W
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 81
Tulajdonság Érték
Teljesítmény 35 W
Feszültség tartomány 220-240 V
IP védelem IP20
Szín fehér
Anyaga műanyag + fém
Sebességfokozat 3
Fej dőlésszög 25 °
Lapátátmérő 29 cm
Rácsátmérő 34 cm
Kábelhossz 1.6 m
Kábel típus 2x0.5 mm2
Hosszúság 480 mm
Szélesség 340 mm
Magasság 480 mm
Mélység 210 mm
Garancia 2 év
További ajánlatunk
Somogyi Home asztali ventilátor 3 sebességi fokozat TF31
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Delight USB Mini Ventilátor 5V 1,75W 51110
2-3 munkanap
Delight USB Mini Ventilátor 5V 1,75W 51110WH
Várható szállítás:2026. május 15.
Somogyi Asztali ventilátor 30cm szabályozható teljesítmény TF 32/BK
Nem elérhető
Elmark retro asztali ventilátor RDF2 28W 1200 m3/h 500147
Home TFS 30 fém asztali ventilátor, 30cm-es lapátátmérő, fém lapátok, 3 fokozat, 35W TFS 30
Zelux asztali ventilátor 30cm 20W ZX3000KLS
Készleten
Rábalux Arvid asztali LED 6W 300Lm 5000K természetes fehér rózsaszín lámpa 74245
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Rábalux Arvid asztali LED 6W 300Lm 5000K természetes fehér kék lámpa 74244