Entac fém álló ventilátor 50W távirányítóval EPMSF-50W-RC
Gyártó: Entac
Cikkszám: ENT-EPMSF-50W-RCEP
Gyártó cikkszám: EPMSF-50W-RC
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 261
Tulajdonság Érték
Teljesítmény 50 W
Feszültség tartomány 220-240 V
IP védelem IP20
Szín ezüst
Anyaga fém
Sebességfokozat 3
Fej dőlésszög 30 °
Lapátmérő 39,5 cm
Rácsátmérő 44,5 cm
Kábelhossz 1.6 m
Kábel típus 3x0.75 mm2
Hosszúság 1 200 mm
Szélesség 445 mm
Magasság 1 200 mm
Mélység 400 mm
Garancia 2év
További ajánlatunk
Home by Somogyi állóventilátor fehér 40cm,40W 3 fokozat SF 40 WH/M
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Excellent álló ventilátor fehér 40 cm 3 sebesség 127623
Készleten
Home SFP 40 álló ventilátor, távirányító, 40cm lapátátmérő, 45W, 3 fokozat SFP 40
2-3 munkanap
Daxton ipari oldalfali légkeverő 123W 10260 m3/h légszállítás SFWI
Nem elérhető
Home álló ventilátor 25W 40cm lapátmérő 8 sebességfokozat LED SFT42R
Home álló ventilátor fém lapáttal 110W 3 fokozat SFI45H
Home álló ventilátor 45W 3 fokozat 40cm lapátátmérő SF42WH
Home álló ventilátor 50W 3 fokozat 40cm lapátátmérő SF16C