Entac hordozható konvektoros hősugárzó 750W/1250W/2000W EPCHB750-S
Gyártó: Entac
Cikkszám: ORB-89976
Gyártó cikkszám: EPCHB750-S
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 111
Tulajdonság Érték
névleges teljesítmény 220-240 V
teljesítmény 750W/1250W/2000W
szín fehér, fekete
IP védelem IP20
hordozható igen
túlmelegedés elleni védelem igen
felborulás elleni védelem igen
tápkábel hossza 1,2 m
szélesség 570 mm
magasság 405 mm
mélység 200 mm
További ajánlatunk
Home FK Smart fűtőtest hősugárzó 1000W/2000W FK 420 WIFI Somogyi
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Home by Somogyi Álló kerámia fűtőtest 1400W/2000W távirányítóval FK 54
2-3 munkanap
Home FK 190 TURBO álló elektromos konvektor turbó fűtőtest, 800W/2000W, fehér FK 190 TURBO
Nem elérhető
Home FKA 70 fali fűtőtest 590/700W, heti program, fagyőr funkció, fehér FKA 70
Home by Somogyi Kerámia fűtőtest digitális termosztáttal 1000W/1500W FK 55