Entac napelemes kerti szolár lámpa leszúrható fekete fáklya láng effektte 360mm 6 LED IP44 EGSL-P6LF-36-12PDQ
Gyártó: Entac
Cikkszám: EGSLP6LF3612PDQ
Gyártó cikkszám: EGSL-P6LF-36-12PDQ
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 12
Tulajdonság Érték
beépített akkumulátor igen
energiaforrás Ni-MH 1.2V 300mAh, AAA
fényforrás LED
láng effekttel igen
LED-ek száma 6 db
IP védelem IP44
működési idő 6 óra
töltési idő 8 óra
magasság 360 mm
szélesség 55 mm
mélység 55 mm
2-3 munkanap
Phenom mozgásérzékelős LED 5W 300 Lm szolár fali reflektor 6 LED 55290
Somogyi Szolár napelemes kerti fali lámpa LED 0,8W 35 Lm Hideg fehér FLP 1SOLAR