Gyártó: Entac
Cikkszám: EGSLP12LF2IN1
Gyártó cikkszám: EGSL-P12LF-2IN1
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 17
Tulajdonság Érték
beépített akkumulátor igen
energiaforrás Ni-MH 1.2V 300mAh, AAA
fényforrás LED
láng effekttel igen
LED-ek száma 12 db
leszúrható igen
szín fekete
anyaga műanyag
IP védelem IP44
működési idő 6 óra
töltési idő 8 óra
magasság 380 mm
szélesség 100 mm
mélység 100 mm
További ajánlatunk
Garden of Eden kültéri LED-es szolár fehér ereszcsatorna/kerítés fény 600mAh 12x7cm 11445
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Solar 1 LED szolár napelemes kerti leszúrható lámpa Rábalux 8365
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Solar 1 LED szolár napelemes solar kerti leszúrható lámpa Rábalux 8366
4-5 munkanap
Phenom mozgásérzékelős szolár fali reflektor COB LED 55288B
Nem elérhető
Garden of eden szolár lámpa fali 10x5x8 cm 4 fehér SMD LED 11783
2-3 munkanap
Garden of eden Leszúrható szolár lámpa 1 melegfehér SMD LED 10,5x10,5x46 cm 13013
Készleten
Garden of eden Szolár ereszcsatorna fény 6 hidegfehér SMD LED fekete 11443
Phenom mozgásérzékelős LED 5W 300 Lm szolár fali reflektor 6 LED 55290
Garden of eden leszúrható szolár lámpa szentjánosbogár 8 melegfehér LED 70cm 11273
Garden of eden felakasztható szolár lámpa izzó 4 meleg fehér LED 4,7x11cm 11777
Garden of eden szolár lámpa gyertya lángeffekt 1 melegfehér LED 6x9 cm 11776
Garden of Eden kültéri LED-es leszúrható szolár gombalámpa 200mAh 11cm 11704
Garden of Eden kültéri LED-es pillangó szolár lámpa RGB 40mAh 43cm 11393
Phenom mozgásérzékelős szolár fali reflektor 136 LED 55289
Somogyi Szolár napelemes kerti fali lámpa LED 0,8W 35 Lm Hideg fehér FLP 1SOLAR