Fürdőszoba elszívó axiális ventilátor páraérzékelő és időzítővel EOL120E3 120 mm
Gyártó: Univex
Cikkszám: 06531
Gyártó cikkszám: EOL120E3
  • EOL fürdőszobai elszívó ventilátor
  • Színtartó UV álló ABS műanyagból készült ház.
  • 120 csőátmérővel
  • Olasz, hosszú élettartamú motorral.
  • Vékony előlap,esztétikus kivitel
  • Időzítővel és páraérzékelővel
Főbb jellemzők és előnyök
  • 120 mm átmérő: A ventilátor 120 mm-es csatlakozási átmérővel rendelkezik. Ez a méret nagyobb légmennyiséget tesz lehetővé, mint a standard 100 mm-es modellek, így ideális a közepes méretű, vagy intenzívebben használt fürdőszobákba.
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 103
Átlagos értékelés: Nem értékelt
  • 120 csőátmérővel
Főbb jellemzők és előnyök
Tulajdonság Érték
Kivitel Oldafali és mennyezeti
Méret 120mm
Típus időzítővel és páraérzékelővel
Légszállítás 150 m3/h
Méret 162x150 mm
Csőcsatlakozási átmérő 120 mm
Teljesítmény 20 W
Üzemi feszültség 230 V/50 Hz
Védettség IP-X4
Zajszínt 40 dB
Ventillátor paraméterei EOL ventilátor
Felhasználás WC - fürdőszoba elszívó ventilátor
Minőség Olasz, hosszú élettartamú motorral,vékony előlap, esztétikus kivitel.
További ajánlatunk
Fürdőszoba axiális elszívó ventilátor EOL 100B 19W 100m3/h 100mm
Készleten
Kanlux CYKLON EOL 100B axiális fürdőszoba elszívó ventilátor 19W 100m3/h 100mm
2-3 munkanap
Fürdőszoba csőventilátor axiális elszívó ventilátor 100mm Wk-10
Automata zsaluval ellátott fürdőszobai elszívó ventilátor 100 m3/h 150x150 AOL 100AB
Fürdőszoba axiális elszívó ventilátor WK-B3 100 m3/h 100 mm
Fürdőszoba elszívó axiális ventilátor időzítővel 100 m3/h EOL100E2 100 mm
Fürdőszoba csőventilátor axiális elszívó ventilátor 150mm 200 m3/h Wk-15
Kanlux CYKLON EOL 150B axiális fürdőszoba elszívó ventilátor 22W 200m3/h 150mm
2-3 munkanap
Fürdőszoba elszívó axiális ventilátor időzítővel 100 m3/h WK-E2B3 100 mm