Fürdőszoba elszívó axiális ventilátor időzítővel 100 m3/h EOL100E2 100 mm
Gyártó: Univex
Cikkszám: 01150
Gyártó cikkszám: EOL100E2
  • EOL fürdőszobai elszívó ventilátor
  • Színtartó UV álló ABS műanyagból készült ház.
  • 100 csőátmérővel
  • Olasz, hosszú élettartamú motorral.
  • Vékony előlap,esztétikus kivitel
  • Időzítővel
A Fürdőszoba elszívó axiális ventilátor időzítővel (EOL100E2) egy intelligens és energiatakarékos megoldás a fürdőszobák, WC-k és egyéb kisebb, párás helyiségek szellőztetésére. A 100 mm-es csatlakozóátmérővel rendelkező EOL100E2 modell kiemelkedő tulajdonsága a beépített időzítő, amely növeli a komfortérzetet és optimalizálja az energiafelhasználást.
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 78
Átlagos értékelés: (2)
  • 100 csőátmérővel
  • Időzítővel
Tulajdonság Érték
Kivitel Oldalfali
Méret 100mm
Típus időzítővel
Légszállítás 100 m3/h
Méret 140x130 mm
Csőcsatlakozási átmérő 100 mm
Teljesítmény 19 W
Üzemi feszültség 230 V/50 Hz
Védettség IP-X4
Zajszínt 36 dB
Ventillátor paraméterei EOL ventilátor
Felhasználás WC - fürdőszoba elszívó ventilátor
Minőség Olasz, hosszú élettartamú motorral,vékony előlap, esztétikus kivitel.
Vezeték 3 eres vezetékkel kompatibilis
További ajánlatunk
Fürdőszoba axiális elszívó ventilátor EOL 100B 19W 100m3/h 100mm
Készleten
Kanlux CYKLON EOL 100B axiális fürdőszoba elszívó ventilátor 19W 100m3/h 100mm
2-3 munkanap
Fürdőszoba csőventilátor axiális elszívó ventilátor 100mm Wk-10
Automata zsaluval ellátott fürdőszobai elszívó ventilátor 100 m3/h 150x150 AOL 100AB
Fürdőszoba axiális elszívó ventilátor WK-B3 100 m3/h 100 mm
Fürdőszoba csőventilátor axiális elszívó ventilátor 150mm 200 m3/h Wk-15
Kanlux CYKLON EOL 150B axiális fürdőszoba elszívó ventilátor 22W 200m3/h 150mm
2-3 munkanap
Fürdőszoba elszívó axiális ventilátor időzítővel 100 m3/h WK-E2B3 100 mm