HENSEL 1 és 3 fázisú 1 mérőhelyes fogyasztásmérő szekrény modul csoportos mindennapszaki méréshez 63 A-ig, felületre szerelt IP65 HB3000-CS
Gyártó: HENSEL
Cikkszám: ORB-12068
Gyártó cikkszám: HB3000-CS
Hensel HB3000-CS fogyasztásmérő szekrény modul, 1 vagy 3 fázisú mérő számára, csoportos méréshez, 63A mindennapszaki
/Rendszerengedély azonosító: HEN20.t036(HB3000-CS)-K1-FM63A/ Méret: 300x450x230 mm
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 617
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Huzalozással. igen
Fogyasztásmérő helyek száma 1
Alsó csatlakozótér érintkezőkkel
Szélesség 300 mm
Magasság 450 mm
Modulszélesség 230
Fedél kivitel zárt
Csatlakozótér 150 mm
Szín szürke
RAL-szám 7035
Védettség IP65
További ajánlatunk
Hensel sínre szerelhető fővezetéki összekötő sorkapocs 4–16 mm2 KKL 10
Készleten
Hensel Sorkapocs 4x1,5-25mm2 5P TS sínre csavaros bekötés KKL 54
2-3 munkanap
Hensel sínre szerelhető fővezetéki összekötő sorkapocs 6–35 mm2 KKL 25
Készleten
Hensel MÜ-I 36 csöadapter műanyag tokozott kábelbevezető A-51
Hensel Műanyag tokozott 150x300x170mm tele fedéllel IP65 Mi 0101 2000007
Hensel fogyasztásmérő szekrény 1/3 fázis 63A szabadvezetékes HB3000-U
Hensel US-1 univerzális kulcskészlet 68000290
Műanyag tokozott plombálókészlet MI tokozotthoz 2db/csom MiPL 2 2000023
HENSEL 1 és 3 fázisú két mérőhelyes fogyasztásmérő szekrény HB33K0-U
HENSEL Fogyasztásmérő szekrény 300x450x146mm FEDÉL HB3000FED
HENSEL Fogyasztásmérő szekrény 1f 1 mérős fedél Mi 2203 FED/MI 72203 FED 1093431
Hensel Műanyag tokozott tömítő-összeszerelő készlet Mi WD 2
Hensel Műanyag tokozott üres szekrény 150x300x170mm tele fedéllel IP65 Mi 0101 CS
Hensel Műanyag tokozott 300x300x170mm tele fedéllel IP65 Mi 0201/MI 70201
Hensel Műanyag tokozott 600x300x170mm tele fedéllel IP65 Mi 70401