HOME FKIS600WIFI hordozható/fali infrasugárzó fűtőtest, 600 W, beltéri, hangtalan, digitális termosztát, ECO üzemmód, gyerekzár, IP44, túlmelegedés elleni védelem FKIS600WIFI
Gyártó: Somogyi
Cikkszám: FKIS600WIFI
Gyártó cikkszám: FKIS600WIFI
Elegáns és kompakt megjelenés – akár falra is szerelhető
A készülék mindössze 1 cm vastag, edzett üvegből készült elő- és hátlappal rendelkezik, ami modern, letisztult megjelenést biztosít. Kompakt mérete ellenére 600 W teljesítménnyel gondoskodik a kellemes melegről. A tartozék fém fali tartók segítségével könnyedén rögzíthető a falra, de lábakkal is használható, így hordozható megoldásként is kiváló.
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 653
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
megnevezés hordozható fali hősugárzó
WIFI van 2,4 GHz (2,401-2,483 GHz) <1 mW
szín fekete
fűtési mód hősugárzás
teljesítmény 600 W
kijelző nagyméretű LED kijelző, kikapcsolható
applikáció TUYA
IP védettségi fokozat IP44 freccsenő víz elleni védelemmel
elhelyezhetőség beltéri, hordozható/fali
vezérlés érintéssel, távirányítóval és TUYA wifi applikációval is vezérelhető
anyaga edzett üveg előlap és hátlap, 1 cm vastagság
kikapcsolás időzítés 24 órás kikapcsolás időzítő (1 órás egységek)
termosztát digitális
ablaknyitás érzékelés igen (ECO üzemmód)
gyerekzár van
távirányító van
beállítható hőmérséklet tartomány 5 – 50 °C
fürdőszobába is telepíthető igen
ideális helyiségméret 9 m²
túlmelegedés elleni védelem igen
be- és kikapcsoló igen
tápkábel hossza ~150 cm
zajszint hangtalan működés
jellemzők távoli infravörös karbonkristály fűtőelem
kompatibilitás iOS 12.2 és Android 6.0 felett
tápellátás 220-240V~ 50/60Hz
távirányító tápellátása 2 x 1,5 V(AAA) elem, nem tartozék
méret lábain állva 100 x 62 x 34,8 cm / falra szerelve:100 x 55 x 5 cm
tömeg 12,6 kg
tartozék lábak, fali tartók, csavarok és tiplik
gyártó somogyi
További ajánlatunk
Somogyi fűtőbetét 600W FK 24-hez FK 24/T
Készleten
Home FKTW 501 fali elektromos törölközőszárító, 500W, LCD, fehér FKTW 501
2-3 munkanap
Home FTW 4 fali fűtött elektromos törölközőszárító, 90W, IPX1 védelem, fehér FTW 4
Somogyi fűtőbetét 400W FK 23-hoz FK 23/T
Készleten
Bewello Elektromos fali törölközőszárító 230V, 65W BW3001