IMO 10 mm2 sínre szerelhető sorkapocs bézs ER10BEIGE
Gyártó: IMO
Cikkszám: 18955
Gyártó cikkszám: ER10BEIGE
Sorkapocs SK ER10BEIGE 600V 65A csavaros 10mm2, bézs
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 4
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (finomszálas) érvéghüvely nélkül 0.5-16
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (finomszálas) érvéghüvellyel 0.5-6
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör) 0.5-16
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (többerű) 0.5-6
Névleges áram In 65 A
Névleges feszültség 600 V
1. csatlakozási mód típusa csavaros
2. csatlakozási mód típusa csavaros
Szintek száma 1
Kapocshelyek száma 2
Szerelési mód kalapsín 35 mm
Szigetelőtest anyaga termoplasztik
Szélesség 10 mm
Magasság 44.4 mm
Mélység 44.2 mm