MNC hangfal kábel 2x1,5mm2 15m NX20027X15
Gyártó: MNC
Cikkszám: GL-NX20027X15
Gyártó cikkszám: NX20027X15
"OXIGEN FREE" kábel sodrott belső erekkel és transparent piros/fekete szigeteléssel.
Menny.: tekercs
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 21
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
Belső erek 2 x (132 x 0,12 mm²) / 2 x 1,50 mm²
Külső átmérő 3,5 x 7,0 mm
Kiszerelés 15 m
További ajánlatunk
Emos hangfalkábel 2x0,5 mm2 piros-fekete rézbevonatú alumínium (CCA) S8253
Készleten
Emos hangfalkábel 2x0,75 mm2 piros-fekete rézbevonatú alumínium (CCA) S8273
Készleten
Emos hangfalkábel 2x1,5 mm2 piros-fekete rézbevonatú alumínium (CCA) S8293
Emos hangfalkábel 2x0,35 mm2 piros-fekete réz (CU) S8230
Emos hangfalkábel 2x1 mm2 piros-fekete rézbevonatú alumínium (CCA) S8283
Emos hangfalkábel 2x0,15 mm2 piros-fekete réz (CU) S8130
Emos hangfalkábel 2x1 mm2 piros-fekete réz (CU) S8280
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Emos hangfalkábel 2x0,5 mm2 piros-fekete réz (CU) S8250
Emos hangfalkábel 2x0,75 mm2 piros-fekete réz (CU) S8270
Emos ECO hangfalkábel 2x2,5 mm2 átlátszó rézbevonatú alumínium (CCA) S8405
Hangfal kábel 2x0,15 mm2 100m/papírdobon 20080
Hangfal kábel 2x0,75 mm2 100m/papírdobon 20083
2-3 munkanap
Hangfal kábel 2x0,50 mm2 100m/papírdobon 20082
Emos hangfalkábel 2x1,5 mm2 piros-fekete réz (CU) S8290
EMOS Hangfalkábel 2*0.35mm (Cu) fehér S8231