Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Műanyag guman tábla II 110x160mm
Készleten
Várható szállítás:
2026. május 15.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
6
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Megnevezés | műanyag guman tábla |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Kiszerelés | 40 |
| Anyag | PS |
| Védelmi besorolás | IP20 |
| Tanúsítvány | CE |
| Éghetetlenség | ≤ 650°C |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2018. 02. 18.
Kép és leírás szerinti terméket kaptam, elfogadható áron, kényelmesen, házhoz szállítva.
További ajánlatunk
Fogyasztásmérő műanyag tábla 3 fázisú mérőkhöz
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.622 Ft
Fogyasztásmérő műanyag tábla 1 fázisú mérőkhöz
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.037 Ft