Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Nilfgard minimál íróasztali lámpatest LED 13W 890lm 2800-5000K 2029
A minimál stílusú Nilfgard asztali lámpa egyszerű dizájnja számos extra funkciót rejt, így praktikus választás lehet bármely modern dolgozószobába. Az ezüstszínű, alumíniumból készült lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa szögletes dísztalpon támaszkodik, amely az érintőkapcsolóknak is helyet ad. A hajlítható szárnak köszönhetően a bevilágítás szöge rugalmasan változtatható. A Nilfgard beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 13 W, fényereje 890 lumen, élettartama 20 000 óra. A színhőmérséklet három lépésben, 2800–5000 K között változtatható, a lámpa tehát képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A fényerő öt lépésben állítható, a színhőmérséklethez hasonlóan érintőkapcsoló segítségével. További extra a memória funkció. Az asztali lámpa szélessége 135 mm, magassága 430 mm, a kábel hossza 1600 mm. A Nilfgard vezeték nélküli töltővel és beépített USB-töltővel is rendelkezik.
A minimál stílusú Nilfgard asztali lámpa egyszerű dizájnja számos extra funkciót rejt, így praktikus választás lehet bármely modern dolgozószobába. Az ezüstszínű, alumíniumból készült lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa szögletes dísztalpon támaszkodik, amely az érintőkapcsolóknak is helyet ad. A hajlítható szárnak köszönhetően a bevilágítás szöge rugalmasan változtatható. A Nilfgard beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 13 W, fényereje 890 lumen, élettartama 20 000 óra. A színhőmérséklet három lépésben, 2800–5000 K között változtatható, a lámpa tehát képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A fényerő öt lépésben állítható, a színhőmérséklethez hasonlóan érintőkapcsoló segítségével. További extra a memória funkció. Az asztali lámpa szélessége 135 mm, magassága 430 mm, a kábel hossza 1600 mm. A Nilfgard vezeték nélküli töltővel és beépített USB-töltővel is rendelkezik.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 890 |
| Teljesítmény | 13W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 13.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 13W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 135.0 |
| Vertikális (mm) | 430.0 |
| Színhőmérséklet (K | )2800-5000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Memória funkció | igen |
| Beépített USB töltő | igen |
| Egyéb funkciók | vezeték nélküli töltés (A vezeték nélküli töltő csak QI protokoll által támogatott telefonkészülékkel működik.) |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Színhő állítás módja | érintőkapcsolóval |
| Memória módja | érintőkapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 1200 |