Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Noirot E179113 Spot WIFI 1000 BL konvektor fűtőtest, 1000 W, alumínium fűtőelem, falra szerelhető vagy szabadon álló, napi és heti programozás, applikációval vezérelhető E179113
Szeretné otthonát intelligensen és kényelmesen fűteni, miközben minimalizálja az energiafogyasztást? A Noirot E179113 Spot WIFI 1000 BL konvektor fűtőtest tökéletes választás, ha egy olyan megoldást keres, amely nemcsak hatékony, de okostelefonról is egyszerűen vezérelhető.
Az 1000 W teljesítményű fűtőtest alumínium fűtőeleme gyorsan és egyenletesen osztja el a meleget, miközben szatén fehér kialakítása stílusosan illeszkedik bármely helyiségbe. Kompakt méretének (440x420x110 mm) köszönhetően a készülék diszkrét, mégis hatékony fűtési megoldást biztosít.
Intelligens vezérlés a maximális kényelemért
A beépített digitális termosztát és a Capa Connect applikáció segítségével a Noirot E179113 Spot WIFI konvektor fűtőtest teljesen testre szabható, akár távolról is vezérelhető okostelefonról vagy táblagépről. Az applikáció lehetővé teszi, hogy napi és heti fűtési beállításokat hozzon létre, szobánként külön vezérelve a készülékeket. Az ideiglenes felülbírálat funkcióval gyorsan módosíthatja a hőmérsékletet, ha váratlanul változnának az igényei. A készülék On/Off hőmérséklet-szabályozása biztosítja, hogy mindig a kívánt hőmérsékletet érje el, miközben energiatakarékosan üzemel.
Biztonság és rugalmasság egy készülékben
Az IP24 védettségnek köszönhetően a Noirot Spot WIFI konvektor biztonságosan használható nedves helyiségekben is, mint például fürdőszobákban. A gyermekzár funkció megakadályozza a véletlen beállításokat, így Ön nyugodt lehet, hogy a fűtés mindig biztonságos. A készüléket falra szerelve vagy szabadon álló fűtőtestként is használhatja; utóbbi esetben a külön megvásárolható Noirot A691600 görgőkészlet biztosítja a könnyű áthelyezhetőséget.
Válassza a Noirot E179113 Spot WIFI 1000 BL konvektor fűtőtestet, és tapasztalja meg az okos fűtés előnyeit otthonában!
Szeretné otthonát intelligensen és kényelmesen fűteni, miközben minimalizálja az energiafogyasztást? A Noirot E179113 Spot WIFI 1000 BL konvektor fűtőtest tökéletes választás, ha egy olyan megoldást keres, amely nemcsak hatékony, de okostelefonról is egyszerűen vezérelhető.
Az 1000 W teljesítményű fűtőtest alumínium fűtőeleme gyorsan és egyenletesen osztja el a meleget, miközben szatén fehér kialakítása stílusosan illeszkedik bármely helyiségbe. Kompakt méretének (440x420x110 mm) köszönhetően a készülék diszkrét, mégis hatékony fűtési megoldást biztosít.
Intelligens vezérlés a maximális kényelemért
A beépített digitális termosztát és a Capa Connect applikáció segítségével a Noirot E179113 Spot WIFI konvektor fűtőtest teljesen testre szabható, akár távolról is vezérelhető okostelefonról vagy táblagépről. Az applikáció lehetővé teszi, hogy napi és heti fűtési beállításokat hozzon létre, szobánként külön vezérelve a készülékeket. Az ideiglenes felülbírálat funkcióval gyorsan módosíthatja a hőmérsékletet, ha váratlanul változnának az igényei. A készülék On/Off hőmérséklet-szabályozása biztosítja, hogy mindig a kívánt hőmérsékletet érje el, miközben energiatakarékosan üzemel.
Biztonság és rugalmasság egy készülékben
Az IP24 védettségnek köszönhetően a Noirot Spot WIFI konvektor biztonságosan használható nedves helyiségekben is, mint például fürdőszobákban. A gyermekzár funkció megakadályozza a véletlen beállításokat, így Ön nyugodt lehet, hogy a fűtés mindig biztonságos. A készüléket falra szerelve vagy szabadon álló fűtőtestként is használhatja; utóbbi esetben a külön megvásárolható Noirot A691600 görgőkészlet biztosítja a könnyű áthelyezhetőséget.
Válassza a Noirot E179113 Spot WIFI 1000 BL konvektor fűtőtestet, és tapasztalja meg az okos fűtés előnyeit otthonában!
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| WIFI | van |
| szín szatén | fehér |
| fűtési mód | alumínium fűtőelem |
| fűtési fokozatok | 1000 W |
| kijelző | LCD |
| applikáció | "Capa Connect" alkalmazás |
| IP védettségi fokozat | IP24 |
| elhelyezhetőség | fali, szabadon álló |
| vezérlés | távoli és központosított vezérlés okostelefonon vagy táblagépen keresztül |
| programozhatóság | időprogramozás:napi és heti fűtési beállítások |
| termosztát | elektronikus |
| gyerekzár | igen |
| funkciók | szobánkénti szervezés • On/Off hőmérséklet- szabályozás • ideiglenes felülbírálat beállítható hőmérséklet tartományen |
| ideális helyiségméret | 15 m² |
| fagyőr funkció | igen |
| be- és kikapcsoló | igen |
| kompatibilitás | Android / iOS |
| tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| méret | 440 x 420 x 110 mm |
| tömeg | 3,8 kg |
| megjegyzés | szabadon álló fűtőtestként való használathoz görgőkészlet (Noirot A691600 görgőkészlet) szükséges |
| Gyártó | noirot |