Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Noirot E211127 Verlys 2000 NR elektromos radiátor, 2000 W, konvektív és infravörös fűtési mód, IP24 védettség, edzett üveg előlap, antracit szürke E211127
Hogyan élvezhet kényelmes meleget, miközben energiát takarít meg otthonában? A Noirot E211127 Verlys 2000 NR elektromos radiátor a tökéletes választás, ha egyszerre szeretne gyorsan felfűtött helyiségeket és energiahatékony megoldást.
Az 2000 W teljesítményű radiátor ötvözi a konvektív és az infravörös fűtési technológiát, hogy maximális hatékonysággal melegítse fel otthonát. A modern, 6 mm vastag edzett üveg előlap nemcsak stílusos megjelenést nyújt, hanem a teljesítmény 20%-át is sugárzó hő formájában bocsátja ki a rányomtatott fűtőfólia segítségével, míg a készülék 80%-át az alumínium reaktív sugárzó biztosítja a gyors felmelegedéshez.
Fejlett funkciók a maximális kényelemért
A radiátor IP24 védettséggel rendelkezik, ami lehetővé teszi a biztonságos használatot akár fürdőszobában is. A nyitott ablak érzékelő automatikusan csökkenti a fűtést, ha huzatot észlel, ezáltal elkerüli az energiapazarlást. Heti programozási lehetőséggel és három előre beállított, valamint három testre szabható programmal a fűtés teljesen igazítható az Ön időbeosztásához. A 0,1 tized fokos pontosságú beépített termosztát és LCD kijelző gondoskodik arról, hogy mindig a kívánt hőmérsékletet tartsa.
Biztonság és rugalmasság minden helyzetben
A Noirot Verlys 2000 NR radiátor gyermekzárral és PIN-kódos lezárással védi a beállításokat, így gyerekek vagy illetéktelenek nem módosíthatják azokat. A 6 órás memória áramszünet esetére megőrzi a beállításokat, így nem kell újra konfigurálnia a készüléket. A radiátor fali és szabadon álló kivitelben is használható, de szabadon álló megoldáshoz külön megvásárolható görgőkészlet szükséges. Az elegáns antracit szürke szín és a kompakt méret (480x1000x95 mm) modern megjelenést biztosít, míg a 14,0 kg-os tömeg stabil elhelyezést garantál.
Válassza a Noirot E211127 Verlys 2000 NR elektromos radiátort, és tapasztalja meg az intelligens, energiatakarékos fűtés előnyeit! Rendelje meg most, és élvezze otthona kényelmét a téli hidegben is!
Hogyan élvezhet kényelmes meleget, miközben energiát takarít meg otthonában? A Noirot E211127 Verlys 2000 NR elektromos radiátor a tökéletes választás, ha egyszerre szeretne gyorsan felfűtött helyiségeket és energiahatékony megoldást.
Az 2000 W teljesítményű radiátor ötvözi a konvektív és az infravörös fűtési technológiát, hogy maximális hatékonysággal melegítse fel otthonát. A modern, 6 mm vastag edzett üveg előlap nemcsak stílusos megjelenést nyújt, hanem a teljesítmény 20%-át is sugárzó hő formájában bocsátja ki a rányomtatott fűtőfólia segítségével, míg a készülék 80%-át az alumínium reaktív sugárzó biztosítja a gyors felmelegedéshez.
Fejlett funkciók a maximális kényelemért
A radiátor IP24 védettséggel rendelkezik, ami lehetővé teszi a biztonságos használatot akár fürdőszobában is. A nyitott ablak érzékelő automatikusan csökkenti a fűtést, ha huzatot észlel, ezáltal elkerüli az energiapazarlást. Heti programozási lehetőséggel és három előre beállított, valamint három testre szabható programmal a fűtés teljesen igazítható az Ön időbeosztásához. A 0,1 tized fokos pontosságú beépített termosztát és LCD kijelző gondoskodik arról, hogy mindig a kívánt hőmérsékletet tartsa.
Biztonság és rugalmasság minden helyzetben
A Noirot Verlys 2000 NR radiátor gyermekzárral és PIN-kódos lezárással védi a beállításokat, így gyerekek vagy illetéktelenek nem módosíthatják azokat. A 6 órás memória áramszünet esetére megőrzi a beállításokat, így nem kell újra konfigurálnia a készüléket. A radiátor fali és szabadon álló kivitelben is használható, de szabadon álló megoldáshoz külön megvásárolható görgőkészlet szükséges. Az elegáns antracit szürke szín és a kompakt méret (480x1000x95 mm) modern megjelenést biztosít, míg a 14,0 kg-os tömeg stabil elhelyezést garantál.
Válassza a Noirot E211127 Verlys 2000 NR elektromos radiátort, és tapasztalja meg az intelligens, energiatakarékos fűtés előnyeit! Rendelje meg most, és élvezze otthona kényelmét a téli hidegben is!
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| szín | antracit szürke |
| fűtési mód | konvektív és infravörös fűtési mód |
| fűtési fokozatok | 2000 W |
| kijelző | LCD |
| IP védettségi fokozat | IP24 |
| elhelyezhetőség | álló, fali |
| programozhatóság | heti program:3 előre beállított program és 3 testre szabható program |
| termosztát | elektronikus |
| ablaknyitás érzékelés | igen |
| gyerekzár | igen |
| mérési pontosság | 0,5 fokos pontosság |
| fürdőszobába is telepíthető | igen |
| ideális helyiségméret | 30 m² |
| memória | 6 órás memória áramszünet esetére |
| be- és kikapcsoló | igen |
| jellemzők | edzett üveg előlap fűtőfóliával |
| egyéb információ | PIN-kódos lezárási lehetőség |
| tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| méret | 480 x 1000 x 95 mm |
| tömeg | 14,0 kg |
| megjegyzés | szabadon álló fűtőtestként való használathoz görgőkészlet (Noirot A691600 görgőkészlet) szükséges |
| gyártó | noirot |