Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Noirot E223117 Walter H 2000 BL aktív öntöttvas radiátor, 2000 W, öntöttvas fűtőelem, IP24 védettség, gyermekzár, LCD kijelző E223117
Hogyan biztosíthatja otthona kellemes és hosszan tartó melegét a legmodernebb technológiával? A Noirot E223117 Walter H 2000 BL aktív öntöttvas radiátor a tökéletes megoldás, ha hatékony, mégis energiatakarékos fűtést keres.
Az 2000 W teljesítményű radiátor öntöttvas fűtőeleme kiemelkedő hőtárolási képességgel rendelkezik, így hosszabb ideig tartja meg a meleget, mint a hagyományos fűtőtestek. A készülék IP24 védettsége lehetővé teszi a biztonságos használatot akár nedves helyiségekben, mint például fürdőszobákban is. Szabadalmaztatott aktív öntöttvas technológia: az öntöttvas blokk szívébe ágyazott ellenállás gyors hőmérsékletemelkedést tesz lehetővé, miközben kellemes, egyenletes meleget biztosít.
Intelligens vezérlés és személyre szabható beállítások
A Noirot Walter H radiátor beépített termosztáttal és LCD kijelzővel rendelkezik, amely ultrapontos hőmérséklet-szabályozást biztosít. A nyitott ablak érzékelő felismeri a huzatot, és automatikusan csökkenti a fűtést, ezzel segítve az energia megtakarítását. A jelenlét érzékelő automatikusan szabályozza a működést az Ön jelenlétéhez igazodva. Heti programozás funkcióval három előre beállított és három testre szabható program áll rendelkezésére, hogy a fűtés tökéletesen alkalmazkodjon életviteléhez. A PIN-kódos lezárás és a gyermekzár további biztonságot nyújt a beállítások védelmében.
Modern dizájn és praktikus funkciók egy készülékben
A radiátor letisztult, fehér színű, vízszintes fali elhelyezésű kialakítása könnyedén illeszkedik bármilyen modern enteriőrbe. Az áramszünet esetén a készülék megtartja a beállításokat, így a fűtés zavartalanul folytatódik az áramellátás visszaállításával. A méretei (530x728x125 mm) és 21 kg-os tömege mellett a Noirot Walter H radiátor praktikus és megbízható megoldás minden otthon és üzlethelyiség számára.
Válassza a Noirot E223117 Walter H 2000 BL aktív öntöttvas radiátort, és élvezze az energiatakarékos, hosszan tartó meleget otthonában!
Hogyan biztosíthatja otthona kellemes és hosszan tartó melegét a legmodernebb technológiával? A Noirot E223117 Walter H 2000 BL aktív öntöttvas radiátor a tökéletes megoldás, ha hatékony, mégis energiatakarékos fűtést keres.
Az 2000 W teljesítményű radiátor öntöttvas fűtőeleme kiemelkedő hőtárolási képességgel rendelkezik, így hosszabb ideig tartja meg a meleget, mint a hagyományos fűtőtestek. A készülék IP24 védettsége lehetővé teszi a biztonságos használatot akár nedves helyiségekben, mint például fürdőszobákban is. Szabadalmaztatott aktív öntöttvas technológia: az öntöttvas blokk szívébe ágyazott ellenállás gyors hőmérsékletemelkedést tesz lehetővé, miközben kellemes, egyenletes meleget biztosít.
Intelligens vezérlés és személyre szabható beállítások
A Noirot Walter H radiátor beépített termosztáttal és LCD kijelzővel rendelkezik, amely ultrapontos hőmérséklet-szabályozást biztosít. A nyitott ablak érzékelő felismeri a huzatot, és automatikusan csökkenti a fűtést, ezzel segítve az energia megtakarítását. A jelenlét érzékelő automatikusan szabályozza a működést az Ön jelenlétéhez igazodva. Heti programozás funkcióval három előre beállított és három testre szabható program áll rendelkezésére, hogy a fűtés tökéletesen alkalmazkodjon életviteléhez. A PIN-kódos lezárás és a gyermekzár további biztonságot nyújt a beállítások védelmében.
Modern dizájn és praktikus funkciók egy készülékben
A radiátor letisztult, fehér színű, vízszintes fali elhelyezésű kialakítása könnyedén illeszkedik bármilyen modern enteriőrbe. Az áramszünet esetén a készülék megtartja a beállításokat, így a fűtés zavartalanul folytatódik az áramellátás visszaállításával. A méretei (530x728x125 mm) és 21 kg-os tömege mellett a Noirot Walter H radiátor praktikus és megbízható megoldás minden otthon és üzlethelyiség számára.
Válassza a Noirot E223117 Walter H 2000 BL aktív öntöttvas radiátort, és élvezze az energiatakarékos, hosszan tartó meleget otthonában!
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| szín | fehér |
| fűtési mód | öntöttvas fűtőelem |
| fűtési fokozatok | 2000 W |
| kijelző | LCD |
| IP védettségi fokozat | IP24 |
| elhelyezhetőség | fali vízszintes elhelyezés |
| programozhatóság | heti program:3 előre beállított program és 3 testre szabható program |
| termosztát | elektronikus |
| ablaknyitás érzékelés | igen |
| gyerekzár | igen |
| funkció | jelenlét érzékelő |
| fürdőszobába is telepíthető | igen |
| ideális helyiségméret | 30 m² |
| memória | 6 órás memória áramszünet esetén |
| be- és kikapcsoló | igen |
| tápellátás | 230 V~ / 50 Hz |
| méret | 530 x 728 x 125 mm |
| tömeg | 21,0 kg |
| megjegyzés | PIN-kódos lezárási lehetőség |
| gyártó | noirot |