Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Norton LED 4-es spot lámpa GU10 4x3W fényes króm Rábalux 6988
Modern megjelenésű mennyezeti spotlámpa 4 db foglalattal és energiatakarékos LED fényforrással. 50 cm széles, króm színű, fémből készített lámpatest és pozícionálható lámpabúrák. A lámpatestbe helyezett LED fényforrások 4x 3W teljesítmény mellett 4x 250 lumenes fényerőt, valamint 3000 Kelvines, melegfehér színű fényt biztosítanak. Izzócserét követően a mennyezeti lámpa GU10-es foglalatú, max. 4x 50W teljesítményű halogén vagy LED fényforrásokkal is használható.
Modern megjelenésű mennyezeti spotlámpa 4 db foglalattal és energiatakarékos LED fényforrással. 50 cm széles, króm színű, fémből készített lámpatest és pozícionálható lámpabúrák. A lámpatestbe helyezett LED fényforrások 4x 3W teljesítmény mellett 4x 250 lumenes fényerőt, valamint 3000 Kelvines, melegfehér színű fényt biztosítanak. Izzócserét követően a mennyezeti lámpa GU10-es foglalatú, max. 4x 50W teljesítményű halogén vagy LED fényforrásokkal is használható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6988 |
| Megnevezés | Norton LED |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Spotlámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1000lm |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Hozzáadott fényforrást tartalmaz | igen |
| Energiaosztály | F |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 12.0 |
| Foglalat darabszám | 4 |
| Foglalat típusa | GU10 |
| Lámpatest műszaki adatok | GU10 4x MAX 50W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 130.0 |
| Horizontális (mm) | 500.0 |
| Vertikális (mm) | 80.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Gyártó | Rábalux |
