Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
OBO 2022845 tömszelence metrikus M16
A PM tömszelence (más néven metrikus tömszelence) egy olyan kábeltömítés, ami a kábelek biztonságos átvezetését teszi lehetővé egy készülékházon, gépen vagy más berendezésen keresztül, miközben megvédi azokat a környezeti hatásoktól, mint például a por, a nedvesség és a mechanikai sérülések.
Tömszelence M16 4,5-10mm IP68 V-TEC VM16 SGR e.sz. 2022845 OBO tömszelence metrikus M16, PA, ezüstszürke, 7001
A PM tömszelence (más néven metrikus tömszelence) egy olyan kábeltömítés, ami a kábelek biztonságos átvezetését teszi lehetővé egy készülékházon, gépen vagy más berendezésen keresztül, miközben megvédi azokat a környezeti hatásoktól, mint például a por, a nedvesség és a mechanikai sérülések.
Tömszelence M16 4,5-10mm IP68 V-TEC VM16 SGR e.sz. 2022845 OBO tömszelence metrikus M16, PA, ezüstszürke, 7001
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Menet fajtája | metrikus |
| Névleges menetméret metrikus / PG | 16 |
| Csavarmenet hossza | 8 mm |
| Kulcsméret | 20 mm |
| Hatszög élmérete | 22 mm |
| Kábelátmérőhöz | 4.5-10 |
| Felület | kezeletlen |
| Védettség | IP68 |
| Gyártó | obo |