Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
OBO 2022864 tömszelence metrikus M16
A PM tömszelence (más néven metrikus tömszelence) egy olyan kábeltömítés, ami a kábelek biztonságos átvezetését teszi lehetővé egy készülékházon, gépen vagy más berendezésen keresztül, miközben megvédi azokat a környezeti hatásoktól, mint például a por, a nedvesség és a mechanikai sérülések.
Tömszelence M16 4,5-10mm IP68 V-TEC VM16 LGR v.sz 2022864 OBO tömszelence metrikus M16, PA, világosszürke, 7035
A PM tömszelence (más néven metrikus tömszelence) egy olyan kábeltömítés, ami a kábelek biztonságos átvezetését teszi lehetővé egy készülékházon, gépen vagy más berendezésen keresztül, miközben megvédi azokat a környezeti hatásoktól, mint például a por, a nedvesség és a mechanikai sérülések.
Tömszelence M16 4,5-10mm IP68 V-TEC VM16 LGR v.sz 2022864 OBO tömszelence metrikus M16, PA, világosszürke, 7035
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Menet fajtája | metrikus |
| Névleges menetméret metrikus / PG | 16 |
| Menet emelkedése | 1.5 mm |
| Csavarmenet hossza | 8 mm |
| Kulcsméret | 20 mm |
| Hatszög élmérete | 22 mm |
| Kábelátmérőhöz | 4.5-10 |
| Anyag | műanyag |
| Anyag minősége | poliamid |
| Felület | kezeletlen |
| Halogénmentes | |
| Üvegszállal megerősített | |
| Védettség | IP68 |
| Ütésálló | nem |
| Szín | szürke |
| RAL-szám | 7035 |
| Kivitel | egyenes |
| Osztható csavarozás | |
| Alkalmazási hőmérséklet | -20-65 |
| Robbanásbiztos kivitel | |
| Robbanásveszélyes gáz-zónához | nincs |
| Gyártó | obo betterman |