Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
OBO SOM-bilincs 5-13 mm 2124149
A felsőrészt műanyag csavarokkal szorítják le, ezért a korrózió kizárt, hosszított furattal a rögzítéshez, rögzítés: facsavarral vagy 5 mm átmérőjű beütő tiplivel.
Készleten
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
2
A felsőrészt műanyag csavarokkal szorítják le, ezért a korrózió kizárt, hosszított furattal a rögzítéshez, rögzítés: facsavarral vagy 5 mm átmérőjű beütő tiplivel.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| átfogási tartomány | 5-13 mm |
| anyaga | polisztirol |
| szín | világosszürke |
| UV-álló | nem |
| csavar | M5 x 14 |
| méret | 31x20x12 mm |
| A kábelek/csövek száma | 1 |
| Anyag | Polisztirol |
| b méret | 12 mm |
| b1 méret | 4,2 mm |
| b2 méret | 5 mm |
| CO2-lábnyom | (GWP) bölcsőtől a kapuig 0,0207 kg CO₂e / 1 Darab |
| Csavar | M5 x 14 |
| D befogási tartomány max. | 14 mm |
| D befogási tartomány | min. 5 mm |
| d méret max. | 13 mm |
| d min. méret | 5 mm |
| H1 méret | 10,5 mm |
| H2 méret | 20 mm |
| H3 méret | 29 mm |
| Halogénmentes | igen |
| Kivitel | zárt |
| L méret | 31 mm |
| Méret | 5-13mm |
| Műanyag köpenyű | nem |
| Rögzítési mód | Menetes furat |
| Szín | világosszürke; RAL 7035 |
| Tűzvédelmi területen használható | nem |
| UV-álló | nem |
| gyártó | obo betterman |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
OBO QUICK csőbilincs 20 mm műanyag bepattintható 2149010
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
32 Ft
OBO QUICK csőbilincs 16 mm műanyag bepattintható 2149004
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
28 Ft
Anco D16 bepattintható műanyag csőbilincs 16 mm 321650
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
18 Ft
Anco D20 bepattintható műanyag csőbilincs 20 mm 321651
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
21 Ft
OBO Pattintható sorolható bilincs 6-13mm csőbilincs vezetékbilincs 2250136
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
82 Ft
Elettrocanali D20 bepattintható műanyag csőbilincs 20mm ECCF20
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
25 Ft
OBO QUICK csőbilincs 25 mm műanyag bepattintható 2149016
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
57 Ft
Elettrocanali D25 bepattintható műanyag csőbilincs 25mm ECCF25
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
28 Ft
Elettrocanali D16 bepattintható műanyag csőbilincs 16mm ECCF16
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
23 Ft
OBO Pattintható bilincs 6-16mmmm csőbilincs vezetékbilincs 2101017
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
87 Ft
Anco D25 csőbilincs műanyag bepattintható 25 mm 321652
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
24 Ft
Elettrocanali D32 bepattintható műanyag csőbilincs 32mm ECCF32
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
40 Ft
OBO QUICK csőbilincs 32 mm műanyag bepattintható 2149022
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
75 Ft
OBO Pattintható sorolható bilincs 16-24mm csőbilincs vezetékbilincs 2250241
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
154 Ft
OBO Pattintható sorolható bilincs 3-7mm csőbilincs vezetékbilincs 2250071
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
81 Ft
OBO rögzítő klipsz falhoronyba kábelekhez és védőcsövekhez 27-45mm 2148881
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
36 Ft
Elettrocanali kábelrögzítő bilincs 12-20 mm pattintható sorolható ECC12
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
74 Ft
Celo csőbilincs 16-os pattintós multiclip műanyag 916MC Apolo
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
23 Ft
Univolt pattintható csőbilincs 20mm fekete sorolható CL 20
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
60 Ft
Univolt pattintható csőbilincs 16mm fekete sorolható CL 16
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
46 Ft
Elettrocanali D40 bepattintható műanyag csőbilincs 40mm ECCF40
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
65 Ft