Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica alumínium sarok profil opál búrával LED szalaghoz 2m fehér komplett 5102
Az Optonica alumínium sarok profil opál búrával LED szalaghoz 2m fehér komplett 5102 egyenletes fényeloszlást és modern megjelenést biztosít LED szalagjaid számára. A 2 méteres alumínium profil kiváló hőelvezetést nyújt, növelve ezzel a LED-ek élettartamát, az opál búra pedig segít csökkenteni a pontszerű fényforrások vakítását, így kellemesebb világítást biztosít. Tökéletes választás dekoratív vagy funkcionális világítási megoldásokhoz egyaránt.
Az Optonica alumínium sarok profil opál búrával LED szalaghoz 2m fehér komplett 5102 egyenletes fényeloszlást és modern megjelenést biztosít LED szalagjaid számára. A 2 méteres alumínium profil kiváló hőelvezetést nyújt, növelve ezzel a LED-ek élettartamát, az opál búra pedig segít csökkenteni a pontszerű fényforrások vakítását, így kellemesebb világítást biztosít. Tökéletes választás dekoratív vagy funkcionális világítási megoldásokhoz egyaránt.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| led profil hossza | 2 m |
| anyaga | alumínium |
| profil színe | fehér |
| rögzítés | falon kívüli, sarok |
| hosszúság | 2 m |
| búra színe | opál |
| tartozékok | végzáró |
| magasság | 19 mm |
| teljes szélesség | 19 mm |
| belső szélesség | 12,1 mm |