Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED Asztali lámpa, vezeték nélküli töltés, fekete, CCT, 3000K-6000K 5W 250 Lm 261
Az Optonica LED asztali lámpa, melyet a termékleírásban említettél, egy modern és sokoldalú világítástechnikai eszköz, amely többféle praktikus funkciót is kínál. Az adatok alapján a következő főbb jellemzői vannak:
Főbb tulajdonságok:
- Vezeték nélküli töltés: A lámpa talpába beépített töltővel rendelkezik, amellyel Qi-kompatibilis okostelefonokat és más eszközöket lehet tölteni, vezeték nélkül.
-
Állítható színhőmérséklet (CCT): A "CCT" (Correlated Color Temperature) funkció lehetővé teszi, hogy a felhasználó 3 különböző színhőmérséklet közül választhasson:
-
Meleg fehér (3000K): Ideális a pihentető, otthonos hangulat megteremtésére.
-
Természetes fehér (~4500K): Semleges fény, ami a természetes nappali fényhez hasonlít, jól használható olvasáshoz és általános munkához.
-
Hideg fehér (6000K): Koncentrációt segítő, élénk fény, ami ideális irodai munkához vagy precíziós feladatokhoz.
-
-
Teljesítmény: 5 Watt
-
Fényerő: 250 Lumen
-
Szín: Fekete
-
Fényerőszabályzás: Fokozatmentesen dimmelhető, így a fényerő könnyedén az igényekhez igazítható.
-
Extrák: Gyakran rendelkezik érintésérzékeny vezérléssel, és forgatható, dönthető karral a maximális rugalmasság érdekében.
Az Optonica LED asztali lámpa, melyet a termékleírásban említettél, egy modern és sokoldalú világítástechnikai eszköz, amely többféle praktikus funkciót is kínál. Az adatok alapján a következő főbb jellemzői vannak:
Főbb tulajdonságok:
- Vezeték nélküli töltés: A lámpa talpába beépített töltővel rendelkezik, amellyel Qi-kompatibilis okostelefonokat és más eszközöket lehet tölteni, vezeték nélkül.
-
Állítható színhőmérséklet (CCT): A "CCT" (Correlated Color Temperature) funkció lehetővé teszi, hogy a felhasználó 3 különböző színhőmérséklet közül választhasson:
-
Meleg fehér (3000K): Ideális a pihentető, otthonos hangulat megteremtésére.
-
Természetes fehér (~4500K): Semleges fény, ami a természetes nappali fényhez hasonlít, jól használható olvasáshoz és általános munkához.
-
Hideg fehér (6000K): Koncentrációt segítő, élénk fény, ami ideális irodai munkához vagy precíziós feladatokhoz.
-
-
Teljesítmény: 5 Watt
-
Fényerő: 250 Lumen
-
Szín: Fekete
-
Fényerőszabályzás: Fokozatmentesen dimmelhető, így a fényerő könnyedén az igényekhez igazítható.
-
Extrák: Gyakran rendelkezik érintésérzékeny vezérléssel, és forgatható, dönthető karral a maximális rugalmasság érdekében.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Márka | Optonica |
| Fogyasztás | 5W |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Fényáram | 250 lumen |
| Ip védelem | IP20 |
| Szabályozható fényerő | Igen |
| Korrelált színhőmérséklet | 3000K-6000K |
| Világos szín | CCT |
| Energiahatékonysági címke | G |
| Sugárszög | 120º |
| Anyag | ALU+Vas+PC |
| Hőmérséklet | -20°C / +40°C |
| Ra ≥ | 80 |
| Élettartam | 25 000 óra |
| A termék mérete | 115x173x330 mm |
| Szín | Fekete |
| Garancia | 2 év |