Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED falmosó lámpa 36W 2800lm 2700K 1m IP65 7133
Energiatakarékos LED falmosó lámpa különböző világítási és dekorációs célokra. A rendkívül sokoldalúan felhasználható Optonica LED falmosó lámpa 36W 2800lm 2700K 1m IP65 7133 remek választás lehet belső tér dekorációjára, épületek, galériák, kiállítások és műalkotások, színházi események és egyéb rendezvények megvilágítására.
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 20.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
277
Energiatakarékos LED falmosó lámpa különböző világítási és dekorációs célokra. A rendkívül sokoldalúan felhasználható Optonica LED falmosó lámpa 36W 2800lm 2700K 1m IP65 7133 remek választás lehet belső tér dekorációjára, épületek, galériák, kiállítások és műalkotások, színházi események és egyéb rendezvények megvilágítására.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 220-240V AC |
| teljesítmény | 36W |
| fényáram | 2800 lumen |
| fényhasznosítás | 78lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 2700K (meleg fehér) |
| CRI | Ra>70 |
| sugárzási szög | 30° |
| IP védelem | IP65 |
| lámpatest anyaga | alumínium |
| lámpatest színe | fekete |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| méret | 1000x30x25 mm |
| jótállás | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Elmark LED falmosó 18W 5000K 1440 Lm kültéri szürke aluminium lámpatest IP65 98STREAM18
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
25.156 Ft
Optonica LED falmosó lámpa 9W 700lm 2700K 0,5m IP65 7131
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
10.642 Ft
Elmark LED falmosó 9W 5000K 720 Lm RGB kültéri szürke aluminium lámpatest IP65
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
19.301 Ft
Optonica LED falmosó lámpa 18W 1400lm 2700K 1m IP65 7132
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
19.852 Ft
Elmark kültéri LED falmosó 36W 5500K 2880 lumen aluminium lámpatest IP65 98STREAM36
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
32.605 Ft
Optonica LED falmosó lámpa 36W 2800lm 6000K 1m IP65 7136
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
24.224 Ft
Optonica LED falmosó lámpa 18W 1400lm 6000K 1m IP65 7135
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
17.369 Ft
Optonica LED falmosó lámpa 9W 700lm 6000K 0,5m IP65 7134
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
9.306 Ft