Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED fénycső T8 18W 1440lm 6000K 1200mm 270° 5629
A LED fénycsövek a hagyományos fénycsövek modern, energiatakarékos alternatívái, amelyek számos előnnyel rendelkeznek, úgy mind gazdaságosság, mind pedig fényminőség tekintetében. Különböző színhőmérsékletű és fényerősségű változatokban érhetők el, így minden világítási igényt kielégítenek. Ideálisak irodák, gyárak, raktárak, közintézmények, üzletek és lakóépületek világítására, ahol fontos az energiahatékonyság, a hosszú élettartam és a kiváló fényminőség.
A LED fénycsövek a hagyományos fénycsövek modern, energiatakarékos alternatívái, amelyek számos előnnyel rendelkeznek, úgy mind gazdaságosság, mind pedig fényminőség tekintetében. Különböző színhőmérsékletű és fényerősségű változatokban érhetők el, így minden világítási igényt kielégítenek. Ideálisak irodák, gyárak, raktárak, közintézmények, üzletek és lakóépületek világítására, ahol fontos az energiahatékonyság, a hosszú élettartam és a kiváló fényminőség.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 230V |
| méret | T8 |
| teljesítmény | 18W |
| fényáram | 1440 lumen |
| fényhasznosítás | 80 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 6000K (hideg fehér) |
| CRI | Ra>80 |
| sugárzási szög | 270° |
| IP védelem | IP20 |
| betáplálás | 1 oldalról |
| búra anyaga | üveg |
| méret | 1200 x 28 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | G |
| jótállás | 2 év |