Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED fénycső T8 18W 1800lm 3000K 1200mm 15516
A LED fénycsövek a hagyományos fénycsövek modern, energiatakarékos alternatívái, amelyek számos előnnyel rendelkeznek, úgy mind gazdaságosság, mind pedig fényminőség tekintetében. Különböző színhőmérsékletű és fényerősségű változatokban érhetők el, így minden világítási igényt kielégítenek. Ideálisak irodák, gyárak, raktárak, közintézmények, üzletek és lakóépületek világítására, ahol fontos az energiahatékonyság, a hosszú élettartam és a kiváló fényminőség.
A LED fénycsövek a hagyományos fénycsövek modern, energiatakarékos alternatívái, amelyek számos előnnyel rendelkeznek, úgy mind gazdaságosság, mind pedig fényminőség tekintetében. Különböző színhőmérsékletű és fényerősségű változatokban érhetők el, így minden világítási igényt kielégítenek. Ideálisak irodák, gyárak, raktárak, közintézmények, üzletek és lakóépületek világítására, ahol fontos az energiahatékonyság, a hosszú élettartam és a kiváló fényminőség.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 230V |
| méret | T8 |
| teljesítmény | 18W |
| fényáram | 1800 lumen |
| fényhasznosítás | 100 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 3000K (meleg fehér) |
| CRI | Ra>80 |
| sugárzási szög | 270° |
| IP védelem | IP20 |
| betáplálás | 1 oldalról |
| búra anyaga | műanyag |
| méret | 1200 x 28 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |