Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED izzó dimmelhető GU10 6W 700lm 6000K 1925
Az Optonica LED izzó dimmelhető GU10 6W 700lm 6000K 1925 kiváló választás mindazok számára akik energiatakarékos, hosszú élettartamú és dimmelhető LED fényforrást keresnek. Ez a 6W teljesítményű LED izzó 700 lumen fényerőt biztosít, 6000K színhőmérsékletével pedig hideg fehér fényt ad, ami ideális munkaterületek, konyhák, vagy bármilyen olyan helyiség megvilágítására, ahol erős és tiszta fényre van szükség.
Az Optonica LED izzó dimmelhető GU10 6W 700lm 6000K 1925 kiváló választás mindazok számára akik energiatakarékos, hosszú élettartamú és dimmelhető LED fényforrást keresnek. Ez a 6W teljesítményű LED izzó 700 lumen fényerőt biztosít, 6000K színhőmérsékletével pedig hideg fehér fényt ad, ami ideális munkaterületek, konyhák, vagy bármilyen olyan helyiség megvilágítására, ahol erős és tiszta fényre van szükség.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 230V |
| teljesítmény | 6W |
| fényáram | 700lm |
| fényhasznosítás | 117 lm/W |
| dimmelhető | igen |
| színhőmérséklet | 6000K (hideg fehér) |
| CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 120° |
| anyaga | üveg |
| méret | 50 x 55 mm |
| energiahatékonysági osztály | D |
| jótállás | 2 év |