Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED izzó E27 24W 2700lm 4000K T80 11892
Nagy teljesítményű LED izzó az Optonica-tól, amely 24W teljesítmény mellett 2700 lumen fényerővel világít. Normál, E27 foglalattal szerelt, színhőmérséklete pedig természetes fehér, ami ideális irodák, bolti és kereskedelmi egységek megvilágítására. Használatával a hagyományos izzókhoz képest jelentős energiamegtakarítást érhetünk el, kiválóan alkalmas irodai, ipari vagy akár otthoni használatra, ahol erős és egyenletes fényre van szükség.
Nagy teljesítményű LED izzó az Optonica-tól, amely 24W teljesítmény mellett 2700 lumen fényerővel világít. Normál, E27 foglalattal szerelt, színhőmérséklete pedig természetes fehér, ami ideális irodák, bolti és kereskedelmi egységek megvilágítására. Használatával a hagyományos izzókhoz képest jelentős energiamegtakarítást érhetünk el, kiválóan alkalmas irodai, ipari vagy akár otthoni használatra, ahol erős és egyenletes fényre van szükség.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 230V |
| teljesítmény | 24W |
| fényáram | 2700 lumen |
| fényhasznosítás | 112 lm/W |
| színhőmérséklet | 4000K (természetes fehér) |
| CRI | Ra≥80 |
| sugárzási szög | 150° |
| anyaga | műanyag + alumínium |
| méret | 80 x 138 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | E |
| jótállás | 2 év |