Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED izzó E27 8,5W 2700K meleg fehér 806lm A60 1353
Ez az Optonica 1353 LED izzó 8,5 wattos teljesítménnyel és 806 lumen fényárammal rendelkezik, ami kiváló fényhasznosítást eredményez. A 240°-os sugárzási szög biztosítja a fény egyenletes eloszlását, így tökéletesen alkalmas általános világításra. Az Ra ≥ 80 színvisszaadási index garantálja a színek természetes megjelenítését. Szabványos E27-es foglalattal rendelkezik, így a beszerelése gyors és problémamentes a legtöbb lámpába.
- Energiatakarékos: Az alacsony fogyasztás hosszú távon jelentős megtakarítást eredményez.
- Hosszú élettartam: Akár 25 000 óra működés, ami csökkenti a csere gyakoriságát.
- Kellemes fény: A meleg fehér fény ideális otthoni és munkahelyi környezetbe egyaránt.
- Könnyű telepítés: Az E27-es foglalatnak köszönhetően gyorsan és egyszerűen beszerelhető.
Ez az Optonica 1353 LED izzó 8,5 wattos teljesítménnyel és 806 lumen fényárammal rendelkezik, ami kiváló fényhasznosítást eredményez. A 240°-os sugárzási szög biztosítja a fény egyenletes eloszlását, így tökéletesen alkalmas általános világításra. Az Ra ≥ 80 színvisszaadási index garantálja a színek természetes megjelenítését. Szabványos E27-es foglalattal rendelkezik, így a beszerelése gyors és problémamentes a legtöbb lámpába.
- Energiatakarékos: Az alacsony fogyasztás hosszú távon jelentős megtakarítást eredményez.
- Hosszú élettartam: Akár 25 000 óra működés, ami csökkenti a csere gyakoriságát.
- Kellemes fény: A meleg fehér fény ideális otthoni és munkahelyi környezetbe egyaránt.
- Könnyű telepítés: Az E27-es foglalatnak köszönhetően gyorsan és egyszerűen beszerelhető.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 175-265V |
| foglalat | E27 |
| forma | normál (A60) |
| teljesítmény | 8,5W |
| fényáram | 806 lumen |
| fényhasznosítás | 95 lumen/watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 2700K |
| színvisszaadási index CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 240° |
| IP védelem | IP20 |
| méret | 60 x 110 mm |
| anyaga | műanyag, alumínium |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| környezeti hőmérséklet | -30°C/ +50°C |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |