Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED izzó G4 2W 2800K meleg fehér 180lm 360° 1603
Készleten
Várható szállítás:
2026. május 15.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
7
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 12V AC/DC |
| foglalat | G4 |
| teljesítmény | 2W |
| fényáram | 180 lumen |
| fényhasznosítás | 90 lumen/watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 2800K |
| színvisszaadási index CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 360° |
| IP védelem | IP20 |
| méret | 10 x 37 mm |
| anyaga | műanyag, alumínium |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| környezeti hőmérséklet | -20°C/ +40°C |
| energiahatékonysági osztály | G |
| jótállás | 2 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica led lámpa-izzó G4 2W 12V 170lm 4500K természetes fehér SP1616
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
537 Ft
Optonica led lámpa-izzó G4 2W 12V 170lm 2800K meleg fehér SP1617
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
525 Ft
Optonica LED izzó 12V G4 2W 6000K hideg fehér 170 lumen SP1615
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
491 Ft
Optonica LED izzó G4 3W 4500K természetes fehér 210 lm MR11 1067
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
918 Ft
Tracon LED lámpa-izzó G4 2W 4000K természetes fehér 140 lumen LG4K2NW
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.106 Ft
Emos LED lámpa-izzó G4 2W 4100K természetes fehér ZQ8621
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.229 Ft
Optonica LED izzó G4 2W 4500K természetes fehér 180lm 360° 1602
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
625 Ft
Emos LED lámpa-izzó G4 2W 3000K meleg fehér ZQ8620
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
1.229 Ft
Tracon LED lámpa-izzó G4 2W 2700K meleg fehér 140 lumen LG4K2W
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.334 Ft
Optonica LED izzó G4 2W 6000K hideg fehér 180lm 360° 1601
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
666 Ft
Optonica LED izzó G4 3W 6000K hideg fehér 210 lm MR11 1066
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
862 Ft
Rábalux LED izzó COB G4 2W 230lm 3000K meleg fehér 1949
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
1.650 Ft
Rábalux LED izzó COB G4 2W 230lm 4000K természetes fehér 1950
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
1.650 Ft
Rábalux LED izzó G4 2W 140lm 3000K meleg fehér 1957
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
890 Ft