Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED izzó G45 kisgömb E27 6W 4500K természetes fehér 480lm 1740
Nem elérhető
Várható szállítás:
2026. augusztus 06.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
5
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | AC 175-265V |
| foglalat | E27 |
| teljesítmény | 6W |
| fényáram | 480 lumen |
| fényhasznosítás | 80 lumen / watt |
| fényerőszabályzás | nem lehetséges |
| színhőmérséklet | 4500K (természetes fehér) |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra>80 |
| sugárzási szög | 180° |
| IP védelem | IP20 |
| forma | G45, kisgömb |
| anyaga | műanyag, alumínium |
| méret | Ф45x75 mm |
| várható élettartam | 35 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | G |
| környezeti hőmérséklet | -30°C / +50°C |
| garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica E27 LED izzó 10W 4500K természetes fehér 806 lumen SP1719
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
559 Ft
Optonica LED izzó E27 8,5W 4500K természetes fehér 806lm A60 1352
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
238 Ft
Optonica led lámpa izzó A60 körte E27 12W 4500K természetes fehér 1055 lumen 5 év garancia SP1722
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
696 Ft
Optonica LED izzó E27 8,5W 6000K hideg fehér 806lm A60 1351
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
238 Ft
Optonica LED izzó E27 10,5W 4500K természetes fehér 1055lm A60 1355
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
371 Ft
Elmark LED izzó E27 12W 4000K természetes fehér 860 lumen 99XLED588
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
356 Ft
Optonica LED lámpa-izzó A60 E27 9W 2700K meleg fehér 806 lumen 1776
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
503 Ft
Optonica led lámpa izzó A60 körte E27 12W 6000K hideg fehér 1055 lumen 5 év garancia SP1721
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
696 Ft
Optonica led lámpa izzó A65 körte E27 15W 4500K természetes fehér 1200 lumen SP1836
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
600 Ft
Optonica led lámpa izzó A60 körte E27 12W 2700K meleg fehér 1055 lumen 5 év garancia SP1723
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
696 Ft
Elmark LED izzó E27 10W 3000K meleg fehér 720 lumen 99XLED585
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
308 Ft
Optonica led izzó E27 18W 4500K természetes fehér 1700 lumen SP1749
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.176 Ft
Optonica E27 LED izzó 10W 6000K hideg fehér 806 lumen SP1718
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
539 Ft
Optonica LED izzó filament kisgömb E27 2W 2700K meleg fehér 200 lumen SP1866
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
606 Ft
Optonica LED izzó E27 8,5W 2700K meleg fehér 806lm A60 1353
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
259 Ft
Elmark LED izzó E27 12W 2700K meleg fehér 860 lumen 99XLED587
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
373 Ft
Optonica led lámpa izzó A65 körte E27 15W 2700K meleg fehér 1320 lumen 5 év garancia SP1726
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
858 Ft
Optonica led izzó E27 18W 2700K meleg fehér 1700 lumen SP1750
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
1.147 Ft
Optonica LED izzó E27 10,5W 6000K hideg fehér 1055lm A60 1354
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
348 Ft
Elmark LED izzó E27 15W 4000K természetes fehér 1080 lumen 99LED742
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
462 Ft
Elmark LED izzó E27 15W 2700K meleg fehér 1500 lumen 99LED819
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
673 Ft
Optonica led izzó E27 15W 2700K meleg fehér 1200 lumen SP1837
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
643 Ft
Optonica LED izzó kisgömb E27 4W 4500K természetes fehér 320 lumen G45 1839
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
372 Ft
Optonica led izzó E27 18W 6000K hideg fehér 1700 lumen SP1748
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
1.174 Ft