Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED izzó GU5.3 5W 320lm 110° 2700K meleg fehér MR16 1763
Az Optonica LED izzó GU5.3 5W 320lm 2700K meleg fehér MR16 1763 egy energiatakarékos és hatékony fényforrás, amely GU5.3 foglalattal rendelkezik. Az 5W-os teljesítmény 320 lumen fényáramot biztosít, ideális választás olyan helyiségek megvilágítására, ahol kellemes, meleg fehér fényre van szükség. A 2700K színhőmérséklet meleg, barátságos hangulatot teremt, ami ideális a nappaliba, hálószobába vagy akár a konyhába is. Ezt az izzót elsősorban spot lámpákhoz ajánljuk, ahol irányított fényre van szükség, hosszú élettartama és alacsony energiafogyasztása révén környezetbarát megoldás a mindennapi világításra.
Az Optonica LED izzó GU5.3 5W 320lm 2700K meleg fehér MR16 1763 egy energiatakarékos és hatékony fényforrás, amely GU5.3 foglalattal rendelkezik. Az 5W-os teljesítmény 320 lumen fényáramot biztosít, ideális választás olyan helyiségek megvilágítására, ahol kellemes, meleg fehér fényre van szükség. A 2700K színhőmérséklet meleg, barátságos hangulatot teremt, ami ideális a nappaliba, hálószobába vagy akár a konyhába is. Ezt az izzót elsősorban spot lámpákhoz ajánljuk, ahol irányított fényre van szükség, hosszú élettartama és alacsony energiafogyasztása révén környezetbarát megoldás a mindennapi világításra.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Márka | Optonica |
| Foglalat | MR16 |
| Fogyasztás | 5W |
| Energiafogyasztás | 5 kWh/1000h |
| Bemeneti feszültség | DC12V |
| Fényáram | 320 lm |
| FLUX per watt | 80lm/W |
| IP | 20 |
| Szabályozható | Nem |
| Színhőmérséklet | 2700 Meleg fehér |
| Watt-egyenérték | 30W |
| Energiahatékonysági címke | F |
| Szög | 110° |
| Teljesítménytényező | 0.5 |
| Be/Ki ciklusok | 25 000x |
| Azonnali bekapcsolva | 0,1 s |
| Anyag | ALU+PC |
| Működési frekvencia | 50-60 Hz |
| Hőmérséklet | -20°C / +40°C |
| Ra ≥ | 80 |
| Élettartam | 25 000 óra |
| Testszín | Fehér |
| Lumen karbantartás az élettartam végén | 70% |
| A termék mérete | ф50x54 mm |