Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica led lámpa izzó körte A60 10W E27 2700K meleg fehér 806 lumen 5 év garancia SP1720
Az Optonica LED lámpa izzó körte A60 10W E27 2700K meleg fehér 806 lumen 5 év garancia ideális választás a hatékony és energiatakarékos világításhoz. Az E27 foglalatnak köszönhetően könnyen beszerelhető bármilyen kompatibilis lámpatestbe. A meleg fehér, 2700K színhőmérséklettel rendelkező izzó kellemes és meghitt hangulatot teremt a szobában. Az izzónak köszönhetően a helyiség tökéletes megvilágítást kap, a 270°-os sugárzási szög pedig egyenletes fényeloszlást eredményez. Válaszd az Optonica LED izzót és élvezd az energiatakarékos és hatékony világítást otthonban vagy az irodában.
Az Optonica LED lámpa izzó körte A60 10W E27 2700K meleg fehér 806 lumen 5 év garancia ideális választás a hatékony és energiatakarékos világításhoz. Az E27 foglalatnak köszönhetően könnyen beszerelhető bármilyen kompatibilis lámpatestbe. A meleg fehér, 2700K színhőmérséklettel rendelkező izzó kellemes és meghitt hangulatot teremt a szobában. Az izzónak köszönhetően a helyiség tökéletes megvilágítást kap, a 270°-os sugárzási szög pedig egyenletes fényeloszlást eredményez. Válaszd az Optonica LED izzót és élvezd az energiatakarékos és hatékony világítást otthonban vagy az irodában.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 10W |
| Névleges feszültség | AC85-265V, 50-60Hz |
| Foglalat | E27 |
| Fényáram | 806 lumen |
| Színhőmérséklet | 2700K meleg fehér |
| Sugárzási szög | 270° |
| Színvisszaadási index (CRI) | >80 |
| Fogyasztás | 10KWh/1000h |
| Anyaga | műanyag, alumínium |
| IP védelem | IP20 |
| Átmárő | 60 mm |
| Hosszúság | 118 mm |
| Várható élettartam | > 25 000 óra |