Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED mennyezeti lámpa távirányítóval fekete 24W 1920lm CCT+RGB IP20 2942
Az Optonica LED mennyezeti lámpa távirányítóval fekete 24W 1920lm CCT+RGB IP20 2942 egy kiváló minőségű és hatékony világító eszköz a modern otthonok számára. A lámpa ideális választás lehet minden olyan helyiségbe ahol a jó minőségű világításra van szükség, például nappalikba, hálószobákba, vagy akár a konyhába is. A nagy világítási teljesítménynek és az 1920 lumen fényerőnek köszönhetően tökéletesen megvilágítja a területet. Az energiahatékony LED technológiának köszönhetően a lámpa hosszú élettartammal rendelkezik, és alacsony energiafogyasztással működik. A távirányító segítségével könnyedén változtathatjuk a lámpa fényerejét és színét. A CCT funkcióval a fény színét állíthatjuk a hideg és meleg fehér között attól függően, milyen hangulatot szeretnénk teremteni az adott helyiségben. Az RGB funkció pedig lehetővé teszi, hogy válasszunk számos színt a lámpának, így alkalmazkodni tudunk az adott terület hangulatához.
Az Optonica LED mennyezeti lámpa távirányítóval fekete 24W 1920lm CCT+RGB IP20 2942 egy kiváló minőségű és hatékony világító eszköz a modern otthonok számára. A lámpa ideális választás lehet minden olyan helyiségbe ahol a jó minőségű világításra van szükség, például nappalikba, hálószobákba, vagy akár a konyhába is. A nagy világítási teljesítménynek és az 1920 lumen fényerőnek köszönhetően tökéletesen megvilágítja a területet. Az energiahatékony LED technológiának köszönhetően a lámpa hosszú élettartammal rendelkezik, és alacsony energiafogyasztással működik. A távirányító segítségével könnyedén változtathatjuk a lámpa fényerejét és színét. A CCT funkcióval a fény színét állíthatjuk a hideg és meleg fehér között attól függően, milyen hangulatot szeretnénk teremteni az adott helyiségben. Az RGB funkció pedig lehetővé teszi, hogy válasszunk számos színt a lámpának, így alkalmazkodni tudunk az adott terület hangulatához.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 220-240V AC |
| teljesítmény | 24W |
| fényáram | 2560 lumen |
| fényhasznosítás | 80 lumen/watt |
| dimmelhető | igen |
| színhőmérséklet | 3000K-6000K |
| világítási szög | 120° |
| RGB funkció | igen |
| távirányítóval vezérelhető | igen |
| IP védelem | IP20 |
| lámpatest színe | fekete |
| méret | Ф420x26mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági index | F |
| környezeti hőmérséklet | -20°C/ +40°C |
| jótállás | 2 év |