Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED panel falon kívüli kerek 12W 840lm 2700K IP20 Backlit 2980
Beépített tápegységgel rendelkező falon kívüli LED panel. Az Optonica LED panel falon kívüli kerek 12W 840lm 2700K IP20 Backlit 2980 kiváló választás amennyiben a megfelelő világítás kialakításánál energiatakarékos megoldásra van szükség, valamint fontos, hogy a lámpatest a mennyezeten kívül legyen elhelyezve. Kör alakú kialakítása modern és letisztult megjelenést kölcsönöz bármilyen belső tér számára, a meleg fehér fény sárga tónusa pedig segíti a koncentrációt, így tökéletes választás munkakörnyezetben, irodákban.
Beépített tápegységgel rendelkező falon kívüli LED panel. Az Optonica LED panel falon kívüli kerek 12W 840lm 2700K IP20 Backlit 2980 kiváló választás amennyiben a megfelelő világítás kialakításánál energiatakarékos megoldásra van szükség, valamint fontos, hogy a lámpatest a mennyezeten kívül legyen elhelyezve. Kör alakú kialakítása modern és letisztult megjelenést kölcsönöz bármilyen belső tér számára, a meleg fehér fény sárga tónusa pedig segíti a koncentrációt, így tökéletes választás munkakörnyezetben, irodákban.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 85-265V AC |
| teljesítmény | 12W |
| fényáram | 840 lm |
| fényhasznosítás | 70lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 2700 |
| CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 120º |
| IP védelem | 20 |
| forma | kerek |
| lámpatest színe | fehér |
| szerelési mód | falon kívüli |
| mérete | Ф160x28mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | G |
| jótállás | 2 év |