Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED panel süllyesztett kerek 24W 1920lm 2700K IP20 Backlit 2962
Beépített tápegységgel rendelkező süllyesztett LED panel. Az Optonica LED panel süllyesztett kerek 24W 1920lm 2700K IP20 Backlit 2962 kiváló választás amennyiben a megfelelő világítás kialakításánál energiatakarékos megoldásra van szükség, valamint fontos, hogy a lámpatest a mennyezetbe süllyesztve legyen elhelyezve. Kör alakú kialakítása modern és letisztult megjelenést kölcsönöz bármilyen belső tér számára, a meleg fehér fény színe pedig barátságos, kellemes hangulatot teremt, így gyakran használják szobákban, nappalikban, étkezőkben, ahol meghitt fényre van szükség.
Beépített tápegységgel rendelkező süllyesztett LED panel. Az Optonica LED panel süllyesztett kerek 24W 1920lm 2700K IP20 Backlit 2962 kiváló választás amennyiben a megfelelő világítás kialakításánál energiatakarékos megoldásra van szükség, valamint fontos, hogy a lámpatest a mennyezetbe süllyesztve legyen elhelyezve. Kör alakú kialakítása modern és letisztult megjelenést kölcsönöz bármilyen belső tér számára, a meleg fehér fény színe pedig barátságos, kellemes hangulatot teremt, így gyakran használják szobákban, nappalikban, étkezőkben, ahol meghitt fényre van szükség.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 85-265V AC |
| teljesítmény | 24W |
| fényáram | 1920 lumen |
| fényhasznosítás | 80 lumen/Watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 2700K (meleg fehér) |
| CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP20 |
| forma | kerek |
| lámpatest színe | fehér |
| szerelési mód | süllyesztett |
| beépítési átmérő | 280 mm |
| átmérő | 300 mm |
| magasság | 27 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |