Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED panel süllyesztett négyzet 12W 840lm 2700K IP20 Backlit 2968
Beépített tápegységgel rendelkező süllyesztett LED panel. Az Optonica LED panel süllyesztett négyzet 12W 840lm 2700K IP20 Backlit 2968 kiváló választás amennyiben a megfelelő világítás kialakításánál energiatakarékos megoldásra van szükség, valamint fontos, hogy a lámpatest a mennyezetbe süllyesztve legyen elhelyezve. Szögletes kialakítása modern és letisztult megjelenést kölcsönöz bármilyen belső tér számára, a meleg fehér fény színe pedig barátságos, kellemes hangulatot teremt, így gyakran használják szobákban, nappalikban, étkezőkben, ahol meghitt fényre van szükség.
Beépített tápegységgel rendelkező süllyesztett LED panel. Az Optonica LED panel süllyesztett négyzet 12W 840lm 2700K IP20 Backlit 2968 kiváló választás amennyiben a megfelelő világítás kialakításánál energiatakarékos megoldásra van szükség, valamint fontos, hogy a lámpatest a mennyezetbe süllyesztve legyen elhelyezve. Szögletes kialakítása modern és letisztult megjelenést kölcsönöz bármilyen belső tér számára, a meleg fehér fény színe pedig barátságos, kellemes hangulatot teremt, így gyakran használják szobákban, nappalikban, étkezőkben, ahol meghitt fényre van szükség.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 85-265V AC |
| teljesítmény | 12W |
| fényáram | 840 lumen |
| fényhasznosítás | 70 lumen/Watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 2700K (meleg fehér) |
| CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP20 |
| forma | négyzet |
| lámpatest színe | fehér |
| szerelési mód | süllyesztett |
| beépítési méret | 150x150 mm |
| szélesség | 170 mm |
| magasság | 24 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | G |
| jótállás | 2 év |