Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED sorolható pultvilágító lámpa T5 4W 2800K meleg fehér 320 lumen 5552
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 20.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
10
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Márka | Optonica |
| Foglalat | T5 |
| Fogyasztás | 4W |
| Energiafogyasztás | 4 kWh/1000 óra |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Fényáram | 320 lumen |
| FLUX wattonként | 80lm/W |
| IP-cím | 20 |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Korrelált színhőmérséklet | 2700K |
| Színhőmérséklet | Meleg fehér |
| Teljesítmény | 30 W |
| Energiahatékonysági címke | F |
| Sugárszög | 120º |
| Be/Ki ciklusok | 25 000x |
| Azonnali bekapcsolás | 0,1 mp |
| Működési frekvencia | 50-60 Hz |
| Hőmérséklet | -20°C / +40°C |
| Élettartam | 25 000 óra |
| LED típus | SMD |
| Fényáram-megmaradás az élettartam végén | 70% |
| A termék mérete | 310x28 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Nettó tömeg | 0,059 kg |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
2024. 02. 19.
Árban nagyon jó, szállítás gyors.
További ajánlatunk
Optonica LED sorolható bútorvilágító lámpa T5 8W 4500K természetes fehér 640 lumen 5554
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.052 Ft
TRACON LED Sorolható bútorvilágító-pultmegvilágító komplett lámpa 10W 800 lumen természetes fehér
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.134 Ft
TRACON LED Sorolható bútorvilágító-pultmegvilágító komplett lámpa 15W 1200 lumen természetes fehér LBV15NW
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.973 Ft
Optonica LED sorolható pultvilágító lámpa T5 4W 4500K természetes fehér 320 lumen 5551
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
996 Ft
TRACON LED Sorolható bútorvilágító-pultmegvilágító komplett lámpa 15W 1200 lumen meleg fehér
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.973 Ft
TRACON LED Sorolható bútorvilágító-pultmegvilágító komplett lámpa 20W 1600 lumen természetes fehér
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
5.379 Ft
LED világítás szenzoros kapcsolóval pultmegvilágítás 9W adapterrel 55845
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
5.473 Ft
TRACON LED Sorolható bútorvilágító-pultmegvilágító komplett lámpa 20W 1600 lumen meleg fehér
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
5.379 Ft
TRACON LED Sorolható bútorvilágító-pultmegvilágító komplett lámpa 10W 800 lumen meleg fehér
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.134 Ft
Optonica sorolókábel T5 LED pultmegvilágító lámpához 100 cm 6630
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
593 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító lámpa T5 16W 6000K hideg fehér 1280 lumen 5559
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.553 Ft
Optonica LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 16W 1280lm 4000K természetes fehér 117cm IP20 5575
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.603 Ft
TRACON LED Sorolható bútorvilágító-pultmegvilágító komplett lámpa 5W 400 lumen természetes fehér
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.379 Ft
Optonica LED sorolható bútorvilágító T5 4W 31cm 320lm 4500K természetes fehér
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
811 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító lámpa T5 12W 4500K természetes fehér 960 lumen 5557
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.368 Ft
Optonica T5 LED pultmegvilágító lámpa kapcsolóval 9,6W 900lm 4000K természetes fehér IP20 5595
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
1.969 Ft
Optonica LED sorolható pultvilágító lámpa T5 12W 6000K hideg fehér 960 lumen 5556
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.440 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító, pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 4W 4000K természetes fehér 320 lumen 5566
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
979 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító, pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 4W 2800K meleg fehér 320 lumen 5567
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
957 Ft
Optonica sorolható LED bútorvilágító, pultmegvilágító lámpa kapcsolóval T5 4W 6000K hideg fehér 320 lumen 5565
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
957 Ft
TRACON LED Sorolható bútorvilágító-pultmegvilágító komplett lámpa3000K 5W 400 lumen meleg fehér
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.379 Ft
MLX LED sorolható pultmegvilágító lámpa 14W 3000K meleg fehér 1100 lumen KS-LEDX1-090-14W
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
1.157 Ft
Optonica LED sorolható bútorvilágító T5 4W 31cm 320lm 6000K hideg fehér 5653
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Eredeti ár:
1.424 Ft
Akciós ár:
985 Ft
Kedvezmény:
-31%