Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED reflektor 20W 1800lm 3000K fekete IP65 15821
Az Optonica 20W LED reflektor kiváló választás kül- és beltéri világításra, erős fényerejének és hideg fehér színhőmérsékletének (6000K) köszönhetően. Kiváló 1800 lumen fényáramot biztosít 90 lumen/W fényhasznosítással, ami kiemelkedő energiahatékonyságot jelent. A 120°-os sugárzási szög széles fényeloszlást tesz lehetővé, míg az IP65 védelem garantálja a por- és vízállóságot. A 120 x 112,5 x 27,5 mm méretű, fekete színű lámpatest SMD LED chipekkel szerelt és 15 centiméteres tápkábellel csatlakoztatható az elektromos hálózatra.
Az Optonica 20W LED reflektor kiváló választás kül- és beltéri világításra, erős fényerejének és hideg fehér színhőmérsékletének (6000K) köszönhetően. Kiváló 1800 lumen fényáramot biztosít 90 lumen/W fényhasznosítással, ami kiemelkedő energiahatékonyságot jelent. A 120°-os sugárzási szög széles fényeloszlást tesz lehetővé, míg az IP65 védelem garantálja a por- és vízállóságot. A 120 x 112,5 x 27,5 mm méretű, fekete színű lámpatest SMD LED chipekkel szerelt és 15 centiméteres tápkábellel csatlakoztatható az elektromos hálózatra.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 85-265 V AC |
| teljesítmény | 20 W |
| fényáram | 1800 lumen |
| fényhasznosítás | 90 lumen/watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 3000K |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP65 |
| tápkábel hossza | 15 cm |
| LED chip típusa | SMD LED |
| lámpatest színe | fekete |
| méret | 120 x 112,5 x 27,5 mm |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |