Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED reflektor 30W 3000lm 4000K fehér IP65 Premium Line 15866
A prémium minőségű Optonica LED reflektor 30W 3000lm 4000K fehér IP65 Premium Line 15866 kiválóan alkalmas nagy területek, például udvarok, parkolók, vagy ipari létesítmények megvilágítására. 30W-os teljesítményével és 3000 lumen fényerejével rendkívül erős és megbízható világítást nyújt. A 4000K színhőmérséklet kellemes, mégis erőteljes megvilágítást eredményez, IP65-ös védettsége pedig biztosítja, hogy az időjárás viszontagságainak ellenálljon, beleértve az esőt és a port is. A reflektorban található Lumileds SMD LED chipek garantálják a kiemelkedő teljesítményt és hosszú élettartamot, így biztos lehet benne, hogy a termék tartós és hatékony.
A prémium minőségű Optonica LED reflektor 30W 3000lm 4000K fehér IP65 Premium Line 15866 kiválóan alkalmas nagy területek, például udvarok, parkolók, vagy ipari létesítmények megvilágítására. 30W-os teljesítményével és 3000 lumen fényerejével rendkívül erős és megbízható világítást nyújt. A 4000K színhőmérséklet kellemes, mégis erőteljes megvilágítást eredményez, IP65-ös védettsége pedig biztosítja, hogy az időjárás viszontagságainak ellenálljon, beleértve az esőt és a port is. A reflektorban található Lumileds SMD LED chipek garantálják a kiemelkedő teljesítményt és hosszú élettartamot, így biztos lehet benne, hogy a termék tartós és hatékony.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 180-265 V AC |
| teljesítmény | 100 W |
| fényáram | 3000 lumen |
| fényhasznosítás | 30 lumen/watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 4000K (természetes fehér) |
| sugárzási szög | 90° |
| IP védelem | IP65 |
| tápkábel hossza | 30 cm |
| LED chip típusa | LUMILEDS SMD LED |
| lámpatest színe | fehér |
| anyaga | alumínium, üveg |
| méret | 169x140x29 mm |
| energiahatékonysági osztály | E |
| jótállás | 5 év |