Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED reflektor matt üveg borítással 30W 2400lm 4000K IP65 5992
Az Optonica LED reflektor matt üveg borítással 30W 2400lm 4000K IP65 5992 kültéri és beltéri világítás kialakításához egyaránt remek választás. A SANAN LED chip biztosítja az energiatakarékos és vibrálásmentes fényt, míg a tejfehér, matt üvegborítás egyenletes fényeloszlást garantál. Az IP65 védelemnek köszönhetően ellenáll az időjárási viszontagságoknak, ami hosszú távon megbízható működést eredményez. A 30 cm-es hálózati kábel megkönnyíti a beszerelést.
Az Optonica LED reflektor matt üveg borítással 30W 2400lm 4000K IP65 5992 kültéri és beltéri világítás kialakításához egyaránt remek választás. A SANAN LED chip biztosítja az energiatakarékos és vibrálásmentes fényt, míg a tejfehér, matt üvegborítás egyenletes fényeloszlást garantál. Az IP65 védelemnek köszönhetően ellenáll az időjárási viszontagságoknak, ami hosszú távon megbízható működést eredményez. A 30 cm-es hálózati kábel megkönnyíti a beszerelést.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 180-265 V AC |
| teljesítmény | 30W |
| fényáram | 2400 lumen |
| fényhasznosítás | 80 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 4000K (természetes fehér) |
| CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP65 |
| lámpatest színe | fekete |
| lámpatest anyaga | alumínium, műanyag |
| méret | 140,5 x 104,5 x 33 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |