Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED reflektor mozgásérzékelővel 20W 1800lm 6000K fekete IP65 15851
Sokoldalú és megbízható világítási megoldás kültéri használatra. 20W-os teljesítménye 1800 lumen fényerőt biztosít, így hatékonyan megvilágítja a sötét területeket. A 6000K színhőmérséklet hideg fehér fényt ad, ami tiszta és erős megvilágítást eredményez. Beépített mozgásérzékelőjének köszönhetően a reflektor automatikusan bekapcsol amikor mozgást észlel, így biztonsági világításként alkalmazható udvarok, garázsok, bejáratok, és kertek megvilágítására.
Sokoldalú és megbízható világítási megoldás kültéri használatra. 20W-os teljesítménye 1800 lumen fényerőt biztosít, így hatékonyan megvilágítja a sötét területeket. A 6000K színhőmérséklet hideg fehér fényt ad, ami tiszta és erős megvilágítást eredményez. Beépített mozgásérzékelőjének köszönhetően a reflektor automatikusan bekapcsol amikor mozgást észlel, így biztonsági világításként alkalmazható udvarok, garázsok, bejáratok, és kertek megvilágítására.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 230V |
| teljesítmény | 20W |
| fényáram | 1800 lumen |
| fényhasznosítás | 90 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 6000K (hideg fehér) |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP65 |
| mozgásérzékelővel | igen |
| tápkábel hossza | 15 cm |
| fényforrás típusa | LED |
| LED chip típusa | SMD |
| szín | fekete |
| méret | 123,5x149x27,5 mm |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |