Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED RGB SMD 10W 900Lm 90lm/W reflektor fényvető fekete testtel távirányítóval RGB IP65 5754
Az Optonica LED RGB SMD 10W reflektor tökéletes választás, ha sokoldalú és energiatakarékos kültéri világítást keresel. A 10 wattos teljesítmény mellett 900 lumen fényerőt biztosít, így kiválóan alkalmas kisebb udvarok, kertek, teraszok, homlokzatok vagy akár dekorációs világítás megoldására. A 90 lm/W fényhasznosításnak köszönhetően erős fényt ad alacsony energiafogyasztás mellett.
A beépített RGB színváltós funkció révén a világítás hangulatodhoz igazítható: választhatsz a különböző színek és fényjátékok közül a mellékelt távirányítóval, így egyszerűen állíthatod a fényerőt és a színeket.
A fekete színű, modern reflektorház elegáns megjelenést biztosít, míg az IP65-ös víz- és porállóság gondoskodik róla, hogy a reflektor kültéri körülmények között is hosszú távon megbízhatóan működjön.
Az Optonica LED RGB SMD 10W reflektor tökéletes választás, ha sokoldalú és energiatakarékos kültéri világítást keresel. A 10 wattos teljesítmény mellett 900 lumen fényerőt biztosít, így kiválóan alkalmas kisebb udvarok, kertek, teraszok, homlokzatok vagy akár dekorációs világítás megoldására. A 90 lm/W fényhasznosításnak köszönhetően erős fényt ad alacsony energiafogyasztás mellett.
A beépített RGB színváltós funkció révén a világítás hangulatodhoz igazítható: választhatsz a különböző színek és fényjátékok közül a mellékelt távirányítóval, így egyszerűen állíthatod a fényerőt és a színeket.
A fekete színű, modern reflektorház elegáns megjelenést biztosít, míg az IP65-ös víz- és porállóság gondoskodik róla, hogy a reflektor kültéri körülmények között is hosszú távon megbízhatóan működjön.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Márka | Optonica |
| Energiafogyasztás | 10 kWh/1000 óra |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Fényáram | 900 lumen |
| FLUX wattonként | 90lm/W |
| IP védettség | IP65 |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Világos szín | RGB |
| Teljesítményegyenérték | 66W |
| Energiahatékonysági címke | F |
| Sugárszög | 120º |
| Teljesítménytényező | 0,7 |
| Bekapcsolásjelző LED | 10W |
| Be/Ki ciklusok | 25 000x |
| Azonnali bekapcsolás | 0,1 mp |
| Működési frekvencia | 50-60 Hz |
| Hőmérséklet | -20°C / +40°C |
| Ra ≥ | 80 |
| Élettartam | 25 000 óra |
| Színe | Fekete |
| LED típus | SMD |
| Fényáram-megmaradás az élettartam végén | 70% |
| A termék mérete | 97,5x111x22 mm |
| Tételek csomagonként | 1 |
| Anyag | ALU+Üveg |
| Kábel | 15 cm-es, 3x0,75 mm²-es fehér gumikábel |
| Üveg | Fekete szélű átlátszó üveg |
| Garancia | 2 év |