Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED RGB SMD 30W 2700Lm 90lm/W reflektor fényvető távirányítóval fekete testtel RGB IP65 5755
Az Optonica LED RGB SMD 30W reflektor erőteljes és energiatakarékos világítást kínál, amely ideális választás kertek, udvarok, homlokzatok vagy teraszok megvilágításához. A 30 wattos teljesítmény mellett 2700 lumen fényáramot biztosít, így akár nagyobb terek is hatékonyan és egyenletesen bevilágíthatók. A 90 lm/W fényhasznosítás révén energiatakarékosan működik, miközben hosszú élettartamot nyújt.
A reflektor különlegessége a beépített RGB színváltós funkció, amelynek köszönhetően hangulatvilágításként is tökéletes. A mellékelt távirányítóval egyszerűen szabályozható a fényerő, a színek és a különböző fényhatások, így bármikor a kívánt atmoszférát teremtheted meg.
A fekete, modern kialakítású ház elegáns megjelenést kölcsönöz, míg a IP65-ös védettség garantálja a víz- és porállóságot, így a reflektor kültéri használatra is biztonságosan alkalmazható.
Az Optonica LED RGB SMD 30W reflektor erőteljes és energiatakarékos világítást kínál, amely ideális választás kertek, udvarok, homlokzatok vagy teraszok megvilágításához. A 30 wattos teljesítmény mellett 2700 lumen fényáramot biztosít, így akár nagyobb terek is hatékonyan és egyenletesen bevilágíthatók. A 90 lm/W fényhasznosítás révén energiatakarékosan működik, miközben hosszú élettartamot nyújt.
A reflektor különlegessége a beépített RGB színváltós funkció, amelynek köszönhetően hangulatvilágításként is tökéletes. A mellékelt távirányítóval egyszerűen szabályozható a fényerő, a színek és a különböző fényhatások, így bármikor a kívánt atmoszférát teremtheted meg.
A fekete, modern kialakítású ház elegáns megjelenést kölcsönöz, míg a IP65-ös védettség garantálja a víz- és porállóságot, így a reflektor kültéri használatra is biztonságosan alkalmazható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Márka | Optonica |
| Energiafogyasztás | 30 kWh/1000 óra |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Fényáram | 2700 lumen |
| FLUX wattonként | 90lm/W |
| IP védettség | IP65 |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Világos szín | RGB |
| Teljesítményegyenérték | 160W |
| Energiahatékonysági címke | F |
| Sugárszög | 120º |
| Teljesítménytényező | 0,7 |
| Bekapcsolásjelző LED | 50W |
| Be/Ki ciklusok | 25 000x |
| Azonnali bekapcsolás | 0,1 mp |
| Működési frekvencia | 50-60 Hz |
| Hőmérséklet | -20°C / +40°C |
| Ra ≥ | 80 |
| Élettartam | 25 000 óra |
| Színe | Fekete |
| LED típus | SMD |
| Fényáram-megmaradás az élettartam végén | 70% |
| A termék mérete | 155x169,5x31 mm |
| Tételek csomagonként | 1 |
| Anyag | ALU+Üveg |
| Kábel | 15 cm-es, 3x0,75 mm²-es fehér gumikábel |
| Üveg | Fekete szélű átlátszó üveg |
| Garancia | 2 év |