Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED RGB SMD 50W 4000Lm 90lm/W reflektor fényvető távirányítóval fekete testtel RGB IP65 5756
Az Optonica LED RGB SMD 50W reflektor nagy teljesítményű és energiatakarékos világítási megoldás, amely ideális választás nagyobb udvarok, kertek, homlokzatok, parkolók vagy ipari területek megvilágítására. A 50 wattos teljesítmény mellett 4000 lumen fényáramot biztosít, így erős, egyenletes fényt nyújt. A 90 lm/W fényhasznosítás révén hosszú távon is költséghatékony működést garantál.
A reflektor különlegessége a RGB színváltós funkció, amely számos szín és fényjáték beállítását teszi lehetővé. A mellékelt távirányító segítségével könnyedén szabályozható a fényerő és a színek, így praktikus világításként és dekorációs fényforrásként egyaránt megállja a helyét.
A fekete színű, modern reflektorház elegáns megjelenést biztosít, míg az IP65-ös védelem gondoskodik a por- és vízállóságról, így kültéri környezetben is biztonságosan használható.
Az Optonica LED RGB SMD 50W reflektor nagy teljesítményű és energiatakarékos világítási megoldás, amely ideális választás nagyobb udvarok, kertek, homlokzatok, parkolók vagy ipari területek megvilágítására. A 50 wattos teljesítmény mellett 4000 lumen fényáramot biztosít, így erős, egyenletes fényt nyújt. A 90 lm/W fényhasznosítás révén hosszú távon is költséghatékony működést garantál.
A reflektor különlegessége a RGB színváltós funkció, amely számos szín és fényjáték beállítását teszi lehetővé. A mellékelt távirányító segítségével könnyedén szabályozható a fényerő és a színek, így praktikus világításként és dekorációs fényforrásként egyaránt megállja a helyét.
A fekete színű, modern reflektorház elegáns megjelenést biztosít, míg az IP65-ös védelem gondoskodik a por- és vízállóságról, így kültéri környezetben is biztonságosan használható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Márka | Optonica |
| Energiafogyasztás | 50 kWh/1000 óra |
| Bemeneti feszültség | AC220-240V |
| Fényáram | 4000 lumen |
| FLUX wattonként | 90lm/W |
| IP védettség | IP65 |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Világos szín | RGB |
| Teljesítményegyenérték | 250W |
| Energiahatékonysági címke | F |
| Sugárszög | 120º |
| Teljesítménytényező | 0,7 |
| Bekapcsolásjelző LED | 50W |
| Be/Ki ciklusok | 25 000x |
| Azonnali bekapcsolás | 0,1 mp |
| Működési frekvencia | 50-60 Hz |
| Hőmérséklet | -20°C / +40°C |
| Ra ≥ | 80 |
| Élettartam | 25 000 óra |
| Színe | Fekete |
| LED típus | SMD |
| Fényáram-megmaradás az élettartam végén | 70% |
| A termék mérete | 183x205x31,7 mm |
| Tételek csomagonként | 1 |
| Anyag | ALU+Üveg |
| Kábel | 15 cm-es, 3x0,75 mm²-es fehér gumikábel |
| Üveg | Fekete szélű átlátszó üveg |
| Garancia | 2 év |