Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED szalag COB CCT 2700-6000K 700 lm/m 24V 7+7W 5m 624led/m 4961
Ez egy Optonica COB CCT LED szalag, amely kifejezetten hangulatos és szabályozható világítás kialakítására alkalmas.
Ez egy Optonica COB CCT LED szalag, amely kifejezetten hangulatos és szabályozható világítás kialakítására alkalmas.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Márka | Optonica |
| Fogyasztás | 7 W/m |
| Energiafogyasztás | 7 kWh/1000 óra |
| Bemeneti feszültség | DC24V |
| Fényáram | 700 lm/m |
| Védettség | IP20 |
| Szabályozható fényerő | Igen |
| Korrelált színhőmérséklet | 2700 - 6000K |
| Világos szín | CCT |
| Energiahatékonysági címke | F |
| Sugárszög | 120º |
| Be/Ki ciklusok | 25 000x |
| Azonnali bekapcsolás | 0,1 mp |
| Anyag | Rugalmas NYÁK |
| Működési frekvencia | 50-60 Hz |
| Élettartam | 25 000 óra |
| Tekercs | 5 méter |
| Fényáram-megmaradás az élettartam végén | 70% |
| A termék mérete | 10x2,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -20°C/+40°C |
| Garancia | 2 év |
Leírás
Előnyök:
-
CCT szabályozás: bármilyen színhőmérséklet beállítható a meleg és hideg fehér között (dimmerrel és CCT vezérlővel).
-
Nagy LED-sűrűség: a 624 LED/m gondoskodik az egyenletes, folyamatos fénycsíkról, árnyékok és fénypontok nélkül.
-
Energiatakarékos: a COB technológia magas fényhatékonyságot biztosít.
-
Dekorációhoz és fővilágításhoz is alkalmas – bútorvilágítás, mennyezeti rejtett világítás, vitrinek, üzlethelyiségek, irodák.
-
24V-os működés: hosszabb szakaszok táplálhatók feszültségesés nélkül (szemben a 12V-os szalagokkal).
Fontos tudnivalók a használathoz:
-
Tápegység szükséges: 24V DC, a teljesítményhez illeszkedően.
-
CCT vezérlő kell hozzá, ha a színhőmérsékletet állítani szeretnéd.
-
Alumínium profil ajánlott a hőelvezetés és az esztétika miatt.