Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED szalag szett futófény effekttel 12V 4,8W 126 LED 4000K IP65 4417
Dobd fel otthonod hangulatát ezzel a komplett LED szalag szettel, amely mindent tartalmaz a gyors és egyszerű használathoz. Az 5 méteres LED szalagot a tápegység és a vezetékre csatlakoztatott vezérlő teszi teljessé, így azonnal működésre kész. Az infrás távirányítóval előre programozott fényjátékok, köztük a futófény is életre kelthetők, a sebesség és a fényerő pedig igény szerint állítható.
A szett tartalma:
- 5 méter természetes fehér kültéri LED szalag
- 1 darab vezetékes vezérlő
- 1 darab 6 gombos, infravörös távirányító
- 1 darab 12 V egyenáramú tápegység
Dobd fel otthonod hangulatát ezzel a komplett LED szalag szettel, amely mindent tartalmaz a gyors és egyszerű használathoz. Az 5 méteres LED szalagot a tápegység és a vezetékre csatlakoztatott vezérlő teszi teljessé, így azonnal működésre kész. Az infrás távirányítóval előre programozott fényjátékok, köztük a futófény is életre kelthetők, a sebesség és a fényerő pedig igény szerint állítható.
A szett tartalma:
- 5 méter természetes fehér kültéri LED szalag
- 1 darab vezetékes vezérlő
- 1 darab 6 gombos, infravörös távirányító
- 1 darab 12 V egyenáramú tápegység
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 12 V , DC |
| teljesítmény | 4,8 W/m |
| fényáram | 432 lm/m |
| dimmelhető | igen |
| színhőmérséklet | 4000 K (természetes fehér) |
| LED chipek típusa | SMD 2835 |
| LED chipek száma | 126 db/m |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP20 |
| tartozékok | tápegység, távirányító, vezérlő |
| hosszúság | 5000 mm |
| szélesség | 8 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| garancia | 3 év |